Jaka musi być bielizna? Piękna, seksowna czy komfortowa? A może każda z tych podpowiedzi jest właściwa?

Czasem to, co niedostrzegalne ma najbardziej znaczny wpływ na naszą swobodę i sposób bycia. W ten sposób na pewno można wspomnieć o kobiecej bieliźnie. Chociaż niewidoczna to rozbudza zmysły u męskiej części populacji, chociaż może prezentować się pięknie, prezentować się wspaniale na naszych ciałach, to może być także niezbyt wygodna. To raczej bez sensu kupić bardzo ciekawą bieliznę, lecz zupełnie niewygodną. Stąd tak ważny jest właściwy wybór, tak ażeby nasza bielizna była miłym dodatkiem do naszego ubioru, a nie przeszkadzającym balastem.

bielizna

Autor: RESERVED
Źródło: RESERVED
Całe szczęście wie o tym znaczna liczba kobiet wybierając istotnie tego typu bieliznę, która nie tylko, że jest seksowna, wspaniale się prezentująca, to jest przede wszystkim wygodna. Tak z pewnością jesteśmy w stanie powiedzieć o biustonoszu bez ramiączek – http://www.jagna.pl/biustonosze-odpinane-ramiaczka-c-23_46.html. Ramiączka nie przeszkadzają, nie są dostrzegane, a co najważniejsze można poczuć się w pełni swobodnie i komfortowo. Innym ciekawym rozwiązaniem jest na pewno balkonetka. To bardzo interesujący fason biustonosza, jego nazwa wzięła się od angielskiego słowa balconette, czyli balkonik.

Nazwa tego biustonosza ma interesującą historię, a jej trop prowadzi nas wprost do teatru. Otóż, mężczyzna, jaki zagląda w teatrze z balkonu w dół, nie widzi kobiecego stanika. Biustonosz balkonetka podnosi piersi do góry, sprawiając, iż kontur biustu nie wychodzi poza obrys sylwetki widzianej z przodu. Balkonetkę jesteśmy w stanie szyć według różnorodnych krojów i jak nie trudno zgadnąć nadaje się szczególnie dla kobiet bogato obdarzonych przez naturę – http://www.jagna.pl/biustonosze-bardotka-c-23_65.html. Modelowy krój jednakże jest klasyczny, gdyż miseczka jest szyta z 3 części,

bielizna

Autor: Bodylook.pl
Źródło: Bodylook.pl

natomiast ukośny szew prowadzi od wewnętrznej końcówki fiszbinu do ramiączka, dzięki czemu zbiera biust z boków. Ponadto, w rzeczywiście sporych balkonetkach, powyżej miseczki G producenci dosyć często kroją miseczkę z czterech części, gdzie znajduje się również dodatkowy pionowy szew od strony pachy.

Istnieją też pozostałe sposoby na najbardziej korzystnie dobraną bieliznę, lecz uwaga, każda z kobiet posiada swoje subiektywne odczucia, każda również ma inny biust, więc wybierajmy bieliznę nie patrząc na piękne modelki w katalogach, a sprawdzając ją na sobie. Jedynie wtedy możemy być pewni, iż wybierzemy coś w najwyższym stopniu odpowiedniego, modnego, seksownego, ale co najważniejsze wygodnego. To gwarancja, że będziemy zadowolone z bielizny. Nie będą istniały dylematy, co ubrać, co mniej uwiera, ponieważ każdy zestaw będzie odpowiedni.