zestawy bielizny pościelowej dla każdego

Z wybieraniem pościeli nie ma żartów. Ta kiepskiej jakości może nie wyłącznie przyczynić się do dyskomfortu, lecz również sprowadzić wszelkiego rodzaju alergie.
Producent pościeli Andropol, oferuje niemało typów pościeli o wielorakich wymiarach.

Pościel z bawełny to jedna z najchętniej pozyskiwanych pościeli. Zazwyczaj jest niekosztowna, umożliwia skórze oddychać, odprowadza wilgoć, jest delikatna w dotyku, prosto ją prać. W każdym calu testuje się jako pościel młodzieżowa, ale też jako pościel dla dzieci, osiągalna w wielorakie bajkowe wzorki.

Na chłodne noce, polecana jest pościel z flaneli. Jest niebywale ciepła.Andropol produkuje także pościel z atłasu, to jedna z bardziej lubianych pościeli. Jest miła w dotyku, miękka, cienka a zarazem świetnie się lansuje. Osiągalna jest w wielu wielkościach, a te niezwykle popularne to 160×200 cm. Właściwie planowany splot materiału przekazuje jej poblask. Używane pigmenty sprawdź na nie szkodzą klientom i otoczeniu naturalnemu. Polecamy .Również pościel z kory można użytkować jako pościel młodzieżową 160×200. Jej główną wartością jest to, że się nie marszczy i jest wszechstronna, w zasadzie wolno jej używać pełny rok. Włókna bambusa są w ostatnim czasie niebywale popularne. Pościel dla dzieci (160×200), z nich sporządzona przeznacza się zarówno na ciepłe, jak i zimne noce, posiada rewelacyjne przymioty antyseptyczne, antystatyczne, właściwie odprowadza wilgotność. Przydaje się dla dla dzieci z alergią. Co istotne, bambus jest jeszcze w wyższym stopniu miękki w dotyku niż bawełna.

Czytaj też

Wełna, to jeden z najbardziej wyrafinowanych tworzyw na pościel. Dużą zaletą tego materiału jest niezmiernie efektywna termoizolacja, w trakcie chłodnych nocy i idealna wentylacja w czasie nocy cieplejszych. Wełna(wełniane dzianiny) nie transportuje kurzu, przydaje się dla alergików. Fachowcy akcentują jej dobroczynny wpływ na uciążliwości reumatyczne.
Najbardziej ceniona jest wełna z merynosów australijskich i wełna wielbłądzia. Atrakcyjną tkaniną wełnianą jest subtelny kaszmir. Pod wełnianymi poszwami najlepiej leżeć nago, bo wełna przystosowuje się do ciepłoty organizmu.

Więcej na