zestawy bielizny pościelowej dla każdego

Z wybieraniem pościeli nie ma żartów. Ta kiepskiej jakości może nie wyłącznie przyczynić się do dyskomfortu, lecz również sprowadzić wszelkiego rodzaju alergie.
Producent pościeli Andropol, oferuje niemało typów pościeli o wielorakich wymiarach.

Pościel z bawełny to jedna z najchętniej pozyskiwanych pościeli. Zazwyczaj jest niekosztowna, umożliwia skórze oddychać, odprowadza wilgoć, jest delikatna w dotyku, prosto ją prać. W każdym calu testuje się jako pościel młodzieżowa, ale też jako pościel dla dzieci, osiągalna w wielorakie bajkowe wzorki.

Na chłodne noce, polecana jest pościel z flaneli. Jest niebywale ciepła.Andropol produkuje także pościel z atłasu, to jedna z bardziej lubianych pościeli. Jest miła w dotyku, miękka, cienka a zarazem świetnie się lansuje. Osiągalna jest w wielu wielkościach, a te niezwykle popularne to 160×200 cm. Właściwie planowany splot materiału przekazuje jej poblask. Używane pigmenty sprawdź na nie szkodzą klientom i otoczeniu naturalnemu. Polecamy .Również pościel z kory można użytkować jako pościel młodzieżową 160×200. Jej główną wartością jest to, że się nie marszczy i jest wszechstronna, w zasadzie wolno jej używać pełny rok. Włókna bambusa są w ostatnim czasie niebywale popularne. Pościel dla dzieci (160×200), z nich sporządzona przeznacza się zarówno na ciepłe, jak i zimne noce, posiada rewelacyjne przymioty antyseptyczne, antystatyczne, właściwie odprowadza wilgotność. Przydaje się dla dla dzieci z alergią. Co istotne, bambus jest jeszcze w wyższym stopniu miękki w dotyku niż bawełna.

Czytaj też

Wełna, to jeden z najbardziej wyrafinowanych tworzyw na pościel. Dużą zaletą tego materiału jest niezmiernie efektywna termoizolacja, w trakcie chłodnych nocy i idealna wentylacja w czasie nocy cieplejszych. Wełna(wełniane dzianiny) nie transportuje kurzu, przydaje się dla alergików. Fachowcy akcentują jej dobroczynny wpływ na uciążliwości reumatyczne.
Najbardziej ceniona jest wełna z merynosów australijskich i wełna wielbłądzia. Atrakcyjną tkaniną wełnianą jest subtelny kaszmir. Pod wełnianymi poszwami najlepiej leżeć nago, bo wełna przystosowuje się do ciepłoty organizmu.

Więcej na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*