Aula konferencyjna Kraków, hotel Wyspiański

Gród podwawelski to nie wyłącznie miasto świetnych zabytków i interesujące lokalizacje, jakie powinno się widzieć, to również wspaniałe miejsce na zebrania. Hotel Wyspiański jest usytuowany w centrum grodu. Oferuje nie tylko znakomite zakwaterowanie, ale również dobrze zaaranżowane zaplecze konferencyjne.

Proponuje całościowe usługi i potencjały organizacji kursów, konferencji i zebrań biznesowych, bez konieczności opuszczania hotelu. Hotel Wyspiański oferuje swoim interesantom wszechstronną obsługę, jeżeli idzie o organizacje zebrań. Organizator przedsięwzięcia nie musi się przejmować o odpowiednie nagłośnienia, lub wyposażenie sal. Kompetentny personel, również świetna atmosfera dają warunki o jakich śni niejeden realizator.

Sala szkoleniowa Kraków pozostała zaopatrzona w stabilny układ nagłośnienia, a również w zabudowany pod stropem projektor multimedialny z torcie (polecamy więcej w temacie) HDMI, również elektrycznie opuszczany ekran. Proponowane pracownie konferencyjne posiadają darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu, kompletne oprzyrządowanie i zaplecze techniczne. Całe oprzyrządowanie sal szkoleniowych spełnia międzynarodowe standardy. Dla przyjezdnych ludzi bardzo istotne jest, ażeby wykłady odbywały się w miejscu, w jakim mają zajęte lokale. Nie muszą się martwić o to, żeby na czas dotrzeć w odpowiednie miejsce. Sala szkoleniowa Kraków ma klimatyzację, co obecnie winno być normą.

Duże korytarze pozwalają na swobodne transportowanie, wystawę produktów, wyłożenie artykułów informacyjnych, lub nawet catering. Ze względu na idealne umieszczenie, miejsce pobytu w hotelu Wyspiański jest w stanie umożliwić skorzystanie z czarów grodu i znajdować się w sercu wielu interesujących wydarzeń. Bez względu na zamysł podróży, osoby które chociaż raz zagościły w Krakowie, na długo zostają pod wrażeniem owego grodu. Oszałamiające są nie jedynie propozycje hoteli konferencyjnych, lecz miasto oferuje również zaskakująco dużo różnorodnych imprez kulturalnych. Gospodarze tego miejsca doskonale wiedzą jak spełnić wymagania zwiedzających i żeby podróżnicy miło wspominali swój pobyt i entuzjastycznie tu powracali.