Czy ktoś wierzy w moc kamieni i które właściwości lecznicze ma ametyst?

Jest dużo ludzi, którzy wierzą, że niektóre kamyki niosą szczęście. Lecz nie tylko kamienie. Ktoś ma ukochaną maskotkę, która przynosi mu powodzenie, Ktoś odmienny biżuterię, jaką zakłada w ważnych momentach.

pojemniki

Autor: RossinaBossioB
Istnieje niemało zabobonów, w jakie co poniektórzy niestety wierzą.
biżuteria z ametystem to kamień przynoszący szczęście, a w hebrajskim to kamień oferujący miłe sny. Co poniektórzy wierzą, iż ametyst noszony w pierścionku albo na szyi przynosi opiekę wyższych sił. Obecnie ludzie wierzą, że ametyst chroni również dom przed złodziejami.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeśli tak, to aby uzyskać podobne dane na podnoszony wątek, spójrz na informacje, one na pewno także przykują Twoją uwagę.

A w naukach medycznych ametyst redukuje uporczywe bóle głowy. Wystarczy pocierać czoło oraz skronie boczną ścianką kryształu, a następnie położyć go na dziesięć min. między brwiami. Jeśli chorujemy na bezsenność, połóżmy ametyst pod poduszkę, wtenczas będziemy zasypiać niezwłocznie oraz nie będą nas męczyły nocne koszmary. Jeżeli mamy delikatną cerę, starczy obmywać twarz wodą, w jakiej całą noc moczył się ametyst.

Ametyst bardzo prawidłowo sprawdza się też w klejnotach. Pięknie wygląda śliwkowy ametyst w pierścieniu albo naszyjniku. Jeśli poszukujesz jakiegokolwiek podarunku dla znajomej, wtedy biżuteria mająca ametyst sprawdzi się wSPAniale. Dla kobiet lubiących zawsze modne piękno, doskonale sprawdzą się kolczyki zawierające ametyst. Niezwykle dobrze komponuje się on również ze złotym kruszczem jak i ze srebrem.

Znakomitym prezentem dla małżonki będzie srebrzysty pierścionek zawierający ametyst. Jest to wspaniały prezent, za jaki wybrankażona będzie bardzo Tobie dziękować i zapewne takowy podarunek bardzo jej się będzie podobać.