Jak skompletować wyprawkę dla niemowlęcia?

Kupowanie wyprawki to chyba jeden z najprzyjemniejszych momentów ciąży, szczególnie dla osób które spodziewają się pierwszego dziecka.
Przyszli rodzice, a zwłaszcza matki, będą w stanie wydać ostatni grosz na wyśnione gadżety dla swego nienarodzonego malucha, nie zawsze zastanawiając się nad ich przydatnością.

Do kupowania wyprawki należy podejść z planem, gotową listą przygotowaną uprzednio z kimś, kto ma już to za sobą oraz wie, które przedmioty to kategoryczny must have, a które można sobie odpuścić. Pamiętajmy, że w zakresie wyprawki lepiej zapytać inną mamę niż ekspedientkę w sklepie, jaka za każdą wciśniętą nam rzecz odbiera prowizję.

Masz chęć pogłębić swoją wiedzę na taki temat? Zapraszamy zatem do przejścia do następnej strony. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis (http://www.libeli.pl/etykiety-foliowe/).

Z pewnością lepiej kupić zbyt mało niż za dużo, zawsze przecież można dokupić brakujące fragmenty układanki. Co zatem powinno znaleźć się w wyprawce malucha?

przestrzeń

Autor: Ben
Źródło: http://www.flickr.com

bawełniana czapka

Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
Zakątek bobasa to jeden z najważniejszych punktów wyprawki – to punkt, w którym dzieciątko śpi, odpoczywa, jest przewijane i ubierane. Niezwykle istotne jest, ażeby zaplanowany był z głową, ażeby rodzic miał wszystko w zasięgu ręki. To, czy będzie on wydzielony w części sypialni, czy może odrębnym pokoju dla dziecka zależy od warunków mieszkaniowych i nas samych. Najbardziej potrzebne przedmioty do kącika niemowlęcia to łóżeczko lub kołyska. Łóżeczko to obiekt, jaki posłuży nam długo, z tej przyczyny jego zakup rozpatrzmy dwa razy.

W sprzedaży jest wiele rodzai materaców, odróżniają się wkładem, grubością i poszyciem. Na rynku osiągalne są lateksowe, piankowo-kokosowe.

Czy masz ochotę sprawdzić ten temat od innej strony? Nic prostszego – zwyczajnie kliknij ten odnośnik, ponieważ więcej zobaczysz tu (http://www.stargres.pl/kontakt/).

Niezbędne będą także tetrowe pieluszki, śpiochy oraz bawełniana czapka.