Kiedy może się przydać porządny i ciepły polar?

Aktualnie do wyboru posiadamy bardzo wiele różnych rodzajów ubrania. Moglibyśmy je nabywać w sklepach internetowych czy też w tradycyjnych sklepach z odzieżą. Istnieje polar dedykowany dla służb mundurowych.

Jeżeli chcesz posiadać tego typu polar, dobierz polar Helikon Infantry. Posiada on cztery kieszonki na podstawowe oprzyrządowanie i funkcję prostej personalizacji, która realizowana jest poprzez rzepy velcro. Kurtka ta stworzona jest z grubego materiału o gramaturze 330g/m2. Zapinana jest ona na zamek błyskawiczny, który funkcjonuje w obu kierunkach. Na łokciach oraz barkach, zatem punktach wystawionych na przetarcie, bluza jest obszyta wzmocnieniami w kamuflażu PL Woodland wz93. Kurtkę można by nosić, kiedy na dworze jest chłodno, tak w jednostce, jak i poza nią. Polar ma regulowane mankiety oraz rozciągliwą regulację dołu kurtki.
Jest to bardzo ciepła bluza polarowa i przedstawia izolację termiczną nawet w najbardziej dokuczliwe mrozy. Ułatwia jednocześnie odprowadzanie nadmiaru wysokiej temperatury oraz potu wydzielającego się w czasie wysiłku. Polar ma dość duży krój oraz dzięki temu można pod spód założyć cieńszą bluzę. Zmieściłaby się także pod nią kamizelka kuloodporna.

Ta oferta płyta falista przezroczysta jest niesamowicie atrakcyjna i jeśli poszukujesz większą ilość wiadomości na prezentowaną tu kwestię, to odnajdziesz je tutaj.

Żeby chronić nerki przed zmarznięciem, kurtka ta posiada nieznacznie wydłużony tył. Kurtka jednak jest dość krótka, aby mieć dostęp do kieszeni i sprzętu przyczepionego na pasku jeansów. Istotny w takiej kurtce jest wysoki kołnierzyk ochraniający szyję przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

Kurtka do nabycia jest w bardzo wielu wymiarach od XS po XXXL. Cena tego polaru waha się od 120 do 250 złotych.

Nie zwlekaj – jeżeli podoba Ci się ten opis, to do zobaczenia (https://ratowniczy-sklep.pl/bluza-ratownictwo-medyczne/) są też inne zagadnienia na witrynie, która jest pod umieszczonym linkiem.

Można by ją kupić w internecie. Mogłaby posiadać Kolor ciemny albo zielony.