Marzysz o tym, żeby opublikować swoją powieść? Jeżeli masz na to pieniądze, możesz korzystać z usług profesjonalnej firmy

Niejedna osoba marzy o tym, by napisać i opublikować własną książkę i dać ujście umiejętnościom literackim. Takie osoby cały czas coś tworzą oraz zazwyczaj wkładają własne dzieła do szuflady, gdyż boją się, jak zostaną one przyjęte i nie mają śmiałości posłać ich do wydawcy. Czasami zdarzają się też sytuacje, że wydawca nie docenia danego dzieła i zachodzi potrzeba, by poszukiwać odmiennej alternatywy.


Czy wiesz, gdzie wydać książkę?

książki

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Początkujący autorzy oraz poeci nie w każdym wypadku wiedzą, gdzie powinni wysyłać swe dzieła. W pierwszej kolejności warto uwzględnić ewentualność wydania w znanym wydawnictwie, ponieważ za takimi przedsiębiorstwami przemawia wieloletnie doświadczenie, zadowoleni konsumenci, jak również liczne sprawdzone metody promocji. Wysyłając plik powieści, warto zaznajomić się z ofertą wydawniczą danego wydawcy, aby idealnie wpasować się w katalog.

Jeśli chcesz obejrzeć coś rzeczywiście niecodziennego? Nie ma jakiegokolwiek problemu – spójrz na to (http://www.pixelpro.pl/) a satysfakcja będzie gwarantowane.

Wydawcy otrzymują setki propozycji wydawniczych miesięcznie, więc szkoda tracić energii na wysyłanie rękopisu horroru do wydawcy, który wydaje wyłącznie poezję czy romans.

A jeżeli otrzymam odpowiedź odmowną?

Chociaż na krajowym rynku wydawniczym z roku na rok pojawia się coraz więcej powieści, a w dodatku debiutanci cieszą się znacznym zainteresowaniem, nie tak łatwo jest zaistnieć w świecie literackim. Wydawcy bywają niesamowicie wymagający gdy chodzi o nieznane nazwiska, zatem nierzadko można spotkać się z odpowiedzią odmowną. Czy w takim wypadku należy porzucić mrzonki o publikacji swojej powieści? Oczywiście że nie! Wydanie własnej książki jest możliwe również w firmach wydawniczych, które specjalizują się w wydawaniu powieści ze współfinansowaniem lub na zupełny koszt autora. Jeżeli nie zamierzamy oczekiwać na odpowiedź z wydawnictwa, możemy decydować się taką ewentualność.

Jak uważasz? Czy dane na opisywany wątek są fascynujące? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst, a znajdziesz w nim wiele fenomenalnych wiadomości, które przyciągną Twoją uwagę.


Jednak trzeba zachować rozwagę

książki, wydawnictwo

Autor: Jaka Santana
Źródło: http://www.flickr.com
Na ewentualność publikowania książki w takim wydawnictwie decyduje się coraz więcej osób, gdyż jest to łatwe i często staje się jedyną możliwością, żeby zaistnieć w świecie literackim. Przy wyborze firmy, której zamierzamy powierzyć naszą publikację, powinno się zwrócić uwagę na to, jakie usługi będą w cenie, czy zaplanowana będzie korekta i redakcja, czy będzie zaprojektowana okładka. Sprawdzić trzeba też siatkę dystrybucyjną wydawcy, żeby być pewnym zbytu książki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*