Nowoczesne koronki cyrkonowe we Wrocławiu

Nie ma wielu takich surowców jak diamenty, które są piękne, a jednocześnie twarde i mocne. Tymczasem w specjalności dentystycznej poszukiwane są naturalnie materiały, jakie zagwarantują nie wyłącznie świetną estetykę, ale będą też trwałe i niegroźne. Tym wyrobem jest tlenek cyrkonu, innymi słowy ceramika najwyższej klasy.

gabinet dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Właśnie taki materiał zezwala nadać uzupełnieniom protetycznym oryginalny aspekt. Za pomocą takiego produktu można utworzyć cyrkonowe korony, a nawet mosty o zasięgu całkowitego łuku dentystycznego. Korony cyrkonowe, to uzupełnienia obejmujące całokształt korony zęba. Są zagwarantowane do zastosowania zarówno w odcinku przednim, jak i bocznym. Na podstawie skonstruowanego przez lekarza dentystę wycisku, zostaje wykonany przez technika stomatologicznego woskowy model oryginalnych zębów. Ten wzorzec jest skanowany i w rozmiarze 3D zaplanowany jest prototyp , potem sporządza most, względnie koronę z cyrkonu.

w gabinecie dentystycznym

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Na zakończenie dzieło uzyskuje porządny wygląd, dzięki nowoczesnej ceramice do licowania, której kolory łączy się tak, ażeby nie różniły się od prawdziwych zębów. Znakomite korony z tlenku cyrkonu, oznacza pewnie spory wydatek, lecz ponieważ korony cyrkonowe to najwyższa, przetestowana jakość, opłaca się inwestować we własny wizerunek. Lekarz dentysta we Wrocławiu opisze ci wszystkie możliwości i powie, czy w twoim wypadku nie ma przeszkód do wdrożenia koron cyrkonowych (nasza oferta (dentysta Aurident Wrocław)). Korony cyrkonowe sprawdzają się w przypadku zębów przebarwionych, zużytych, nadmiernie przytłoczonych zgryzowo.

Korony i mosty cyrkonowe można stworzyć też wtedy, gdy podporą nie jest naturalny ząb, ale implant. W tym przypadku rekomenduje się wykorzystanie łącznika cyrkonowego w obrębie frontowym, co ogromnie poprawia estetykę. Na każdym kroku przekonujemy się, że wszystko co dobre ma własną wartość. W tym wypadku probierzem znacznej zapłaty jest jej fenomenalna jakość. Mosty i korony cyrkonowe zaspokoją nawet niezwykle wymagających pacjentów, lubiących nad wyraz urodę i zdrowie swoich zębów. Jeżeli interesują Cię korony cyrkonowe, skontaktuj się po więcej informacji – http://www.aurident.pl/kontakt.html.