Prezentacja – czyli, następny temat który pochodzi z wnętrza cyklu „co to jest?” i „z jaką rzeczą to się zjada?”

Dawno temu słowo „prezentacja”, oznaczało jedynie jedno, gdyż istniała go Wyłącznie pojedyncza forma – forma występowania publicznego, wewnątrz którym to persona prezentująca (prelegent) opisuje słuchaczom daną rzecz, albo jakiś dla przykładu problemik – przedstawiając to wewnątrz jak najbardziej przystępny i przyswajalny sposób.

Jednakże jak to łatwo się zorientować, nie każdziutki człowiek od razu wszystko łapie, więc wraz z biegiem postępu czasu postacie prezentacji także „ewoluowały”. Jak bardzo? Za chwilę się tego po dowiadujesz!
modele

Autor: Susan Drury
Źródło: http://www.flickr.com
materiał
Przekazywanie innym wiedzy, zarówno na temacik jakiejś rzeczy, jak również jakiejś osoby, odbywa się od samego początku powstania ludzkości – wpierw wewnątrz formie mówionej (czyli przekazywanej „z wnętrza usteczek do ust”), aby potem przejść na postać pisaną, by na końcu połączyć obydwie te postacie wraz z ratunkiem najlepszego dotychczasowego wynalazku ludzkości: Komputera. Prezentacje tworzone na komputerku bywają to tak zwane „prezentacje multimedialne” – istnieje możliwość w nich zawrzeć wszystko co potrzebujemy w prezentacji: wszyściutkie informacje napisane, oraz wypowiedziane, okraszone odpowiednimi ilustracjami, które to dopomogą nam wspanialej przedstawić konkretną rzecz albo osobę.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Masz ochotę na więcej? W takim razie jesteśmy tu (aquablendpolska.com/) – wystarczy wejść w poniższy link i przeglądać nowe wątki.

br>
Jeżeli ten tekst jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis (http://www.sklep.acana.com.pl/dla-psa/28-orijen-puppy-large.html), w którym przeczytasz podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Wśród najmocniej popularnych programików komputerowych, w których to tworzone są tego typu prezentacje, to bez wątpienia programik pochodzący z naszego bardzo dobrze znanego Microsofta, który zwie się po prostu: PowerPoint.

Jest to program płatny, lecz jak do tej pory jest także bezkonkurencyjny dla innych programów, tak samo płatnych jak i niepłatnych programików przeznaczonych do robienia tego typu prezentacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*