Ręczniki powinny być miękkie w dotyku, absorpcyjne dla wilgoci i przyjemne dla oka

Takie z całą pewnością powinny być ręczniki jakie używamy w toaletach.
Ręczniki frotte służą nam każdego dnia od odkąd pamiętamy. Używamy ich zarówno w mieszkaniach, w pracy, na treningu, na basenie bądź w hotelowym SPA.

Przykładowy zbiornik na szambo

Autor: Kai Hendry
Źródło: http://www.flickr.com
wycieraczki

Źródło: morguefile.com
Delikatne, przyjemne ale też nie groźne dla ciała zarówno dzieci jak i dorosłego. Ręczniki to niezwykle istotny detal wyposażenia każdego Wnętrza do kąpieli. Miękkie, ciepłe, z luksusowych materiałów oraz z ochroną antybakteryjną, odznaczające się wysoką jakością i wytrzymałością.
Ręcznik z marketu, za który zapłaciliśmy kilka złotych, na oko może i wygląda dobrze. W toalecie, w czasie kąpieli, może zaistnieć sytuacja jednak, że wcale nie wyciera, tylko ślizga się po skórze. Ma prawo też zdarzyć się, że kawałeczki jego materiału pozostaną na naszej skórze, a w czasie wycierania tworzą wystąpi pył. Dobranie odpowiedniego ręcznika to zupełnie nie taka prosta kwestia. Należy więc przyjrzeć się zawartość surowcową ręcznika. Najlepiej by był wyprodukowany jedynie z bawełny. Znakomitą alternatywą, jaka stała się modną w ostatnim czasie, są ręczniki z udziałem włókna bambusa. Taka domieszka sprawia, że ręcznik ma działanie bakteriobójcze. Kolejną istotną sprawą może być posiadanie odpowiedniego świadectwa. Najbardziej ceniony i chwalony to znany na całym świecie certyfikat gost r – warto->- bezpłatny dostęp – Oeko-Tex oraz certyfikat bezpieczny dla dzieci lub bezpieczny dla niemowlaków. Ten ostatni przyznaje się produktom spełniającym najostrzejsze wymogi.

Ostatnim kryterium, dla wielu także istotnym jest ich kolorystyka. Wolimy ręczniki jednobarwne – ręcznik jednobarwny.

Nie zwlekaj! Jeżeli zaintrygowała Cię istota tego wpisu, to doczytaj ponadto (http://www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-paletowe/M25/) następne bardzo pasjonujące informacje w nowym utworze.

Znacznie prościej jest wtedy ich barwę skomponować z aranżacją naszej łazienki.