Reklama na telebimie – wybór lokalizacji i agencji reklamowej

Projektując kampanię marketingową dla swojej firmy warto wziąć pod uwagę różne rodzaje reklamy, w tym również reklamę na telebimie. Jest to jedna z bardziej interesujących form reklamy zewnętrznej, bowiem z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej jest zapamiętywana, w szczególności, gdy przygotowany film jest naprawdę osobliwie zmontowany.

Telebim

Autor: FlexVision.pl
Źródło: FlexVision.pl
Telebim to idealne rozwiązanie, niemniej należy zatroszczyć się o to, by przygotowana reklama stanowiła ciekawą kompozycję. W związku z tym warto wejść we współpracę z profesjonalną firmą trudniącą się tworzeniem prezentacji firmowej. To, czy długa będzie to prezentacja oraz jakie zastosuje się rozwiązania wzmacniające efekt, zależy od funduszy którymi dysponujemy. Opłaca się odłożyć więcej pieniędzy na tego typu reklamę, szczególnie, jeśli wiemy, że może ją obejrzeć faktycznie duża liczba odbiorców. Wpływ na to ma niewątpliwie lokalizacja telebimu.

Najodpowiedniejsze są te lokalizacje, w których generowany jest duży ruch, ale jednocześnie przechodnie, czy kierowcy muszą się na chwilę zatrzymać.

W przypadku, kiedy chcesz przestudiować tę kwestię też pod innym kątem, zobacz więcej na portalu (https://www.osadanaochodzitej.pl/okolica.html), ponieważ on również ją rozważa.

Ta chwila przeznaczona jest właśnie dla nas, a właściwie na prezentację naszej firmy. Doskonałym miejscami są więc przede wszystkim różnego typu place i skrzyżowania w mieście, gdzie obowiązuje sygnalizacja świetlna.

Dobrym przykładem jest telebim Toruń Plac Skarbka – znajdź ofertę wynajmu telebimów. W takiej ruchliwej okolicy kierowcy, szczególnie w godzinach szczytu muszą chcąc nie chcąc postać dłużej na światłach. Telebim w takim miejscu to więc najlepsze rozwiązanie. Te parę minut może z jednej strony być dla kierowców urozmaiceniem w trakcie oczekiwania na światłach, a z drugiej być dla nas idealnym rozwiązaniem na rozreklamowanie produktów.

Przeczytaj więcej szczegółów, a zgłębisz inne wiadomości, które na pewno również Cię zainteresują. Nie czekaj zatem i użyj linku przenośniki rolkowe!

Istotne jest, żeby prezentowany film w telebimie był faktycznie interesujący – to znaczy świetnie prezentował ofertę naszej firmy oraz stosował niebanalne rozwiązania w trakcie prezentacji, za sprawą których kierowcy czy przechodnie zwrócą na reklamę uwagę. Warto wykorzystać także rozwiązania, które zawsze się sprawdzają – dowcip, niestandardową sytuację, czy wizerunek znanej postaci. Charakter kompozycji będzie uzależniony tak jak już wcześniej wspomniano od naszych funduszy. Dobra agencja reklamowa będzie potrafiła jednakże zmontować naprawdę interesujący film za nawet małą sumę.