Rodzaje ekranów reklamowych

Billboardy, to niezwykle popularna postać nośników reklamy. Są to nawierzchnie na jakich umieszcza się reklamę produktu. Można je spotykać w każdym osiągalnym miejscu.

Billboardy Kraków mogą posiadać rozmaity kształt i wymiar. Nadzwyczaj istotną kwestią jest dobrane podświetlenie billboardów. Przez oświetlenie poszczególnych fragmentów danej reklamy, jest możliwość ją rewelacyjnie wyeksponować.

Telebim w Krakowie

Źródło: www.medas-media.com.pl

Billboardy Kraków, to największa i najlepsza prezentacja plakatu reklamowego. Jest skuteczną reklamą o szerokim zasięgu.

Jeśli zaintrygował Cię ten wpis, to do zobaczenia są następne treści na stronie, którą opracowaliśmy pod poniższym linkiem.

Umieszczane przy ruchliwych szlakach, albo przy marketach, przynoszą możliwość obejrzenia przez znaczną liczebność ewentualnych odbiorców. Ich wielkość umożliwia widoczną prezentację marki. Billboardy Kraków to nośnik o bardzo ogromnym potencjale. To masowy zasięg dojścia do sporych grup docelowych, przy otwartym przekonywaniu – wejdź na stronę. Billboardy zajmują czołowe miejsce pośród reklam zewnętrznych. Powiązane ze sobą najnowocześniejsze ekrany, tworzą innowacyjny i ogromnie ciekawy pod względem wizualnym telebim. Kilka takich przekaźników stanowi sieć telebimów.

Jeżeli masz ochotę poznać większą ilość wiadomości na ten temat, kliknij tu, to faktycznie świetne omówienie prezentowanego zagadnienia.

Telebimy

Autor: vikkiq
Źródło: http://www.flickr.com

Reklama na telebimach, to współczesny i skuteczny sposób prezentacji przedsiębiorstwa, produktów i usług.W dobie najnowszych technik, oraz coraz to szybszego rytmu życia, sieć telebimów jest jedyną technologią, jaka zezwala błyskawicznie zmienić zawartości i nadążać za zmianami. Ruchomy, ogromny obraz przyciąga uwagę i jest niejednokrotnie więcej zapamiętywany niż typowy obraz. W obszarze reklamy zewnętrznej, zasadniczym elementem jest szansa trafienia z przekazem do największej liczby prawdopodobnych klientów.

Przez zastosowanie cyfrowej techniki diodowej, realne jest wyświetlanie filmu zarówno w dzień, jak i w nocy i niezależnie od warunków atmosferycznych. Świecące diody umożliwiają na zrobienie niepowtarzalnego efektu wizualnego. Sieć telebimów funkcjonujących w technologii cyfrowej, to skuteczna odmiana promowania, jaka dochodzi wprost do nabywcy w paru punktach w tym samym czasie. Jest to olbrzymia liczba ludzi, z których cząstka na pewno okaże się konsumentami reklamowanego produktu.