Ulubiona potrawa w zasięgu ręki, w najdalszym zakątku świata

Liofilizacja to proces konserwowania pożywienia poprzez wysuszenie po zamrożeniu. Mimo że nazwa brzmi zagadkowo i nowocześnie, metodę tę wykorzystywali już rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej, a w następnej kolejności amerykańscy astronauci.
Żywność pod wpływem niskiego ciśnienia i niskiej temperatury zamarza i traci wodę, dzięki temu produkty zachowują całość swoich walorów smakowych.

Proces liofilizacji jest przeprowadzany za pomocą nowoczesnych urządzeń. Lyo food bez trudu znajduje swoich klientów wśród sportowców, czy podróżników – szukaj na Produkty liofilizowane zawierają taki sam naturalny skład jak przed tym procesem, a dzięki zredukowanej masie zajmują objętościowo mniej miejsca w plecaku. Nie ma lepszej metody żywienia się w czasie wymagających wycieczek, na które powinno się zabrać ograniczoną ilość pakunków.

Nie zwlekaj! Namawiamy – naciśnij w link i nie czuj żadnych ograniczeń. Opublikowaliśmy tam dla Ciebie wiele zajmujących wpisów.

Jedynym minusem może okazać się cena i konieczny dostęp do ciepłej wody.

odwzorowanie - sklepy

Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com
czas na rozliczenie pit

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

lyo food

Autor: ^ Missi ^
Źródło: http://www.flickr.com
Sam proces przygotowania posiłku lyo food jest banalnie prosty i szybki. Trzeba zalać produkt ciepłą wodą, poczekać aż nabierze naturalnego koloru, następnie spożyć. Liofilizowane jedzenie jest bardzo pożywne i w smaku jest niemalże jak prawdziwy obiad, a gdy dodatkowo jesteśmy otoczeni przez wspaniały górski pejzaż to, czego chcieć więcej? Wybór produktów, jakie możemy poddać metodzie liofilizacji jest niesamowity zaczynając od owoców i warzyw, przypraw, poprzez mięso i ryby.

Zainteresował Cię ten wpis? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (http://www.shoplet.pl/), które dadzą Ci masę szczegółów na ten temat. Zapraszamy więc do kliknięcia w poniższy link.

Każdy produkt musi być liofilizowany osobno.

Łączy się je dopiero w momencie przygotowania do spożycia, co gwarantuje, że produkty lyo food nie tracą swoich wartości odżywcze.
Aktualnie jedzenie liofilizowane jest łatwo dostępne dla wszystkich, a jego wybór jest bardzo duży. Warto w czasie najbliżej wycieczki turystycznej, wypróbować takiej formy przygotowywania posiłków.