Wybieramy lodówkę – na co zwrócić uwagę?

Aromatyczne zapachy, apetycznie podane dania – jest to domena wybornych podróży kulinarnych. Aby jednak móc się w nie wybrać, konieczna będzie lodówka.
To genialne narzędzie AGD, które w sprzedaży pojawiło się już w 1862 roku, starannie troszczy się o to, ażeby strawa przechowywana była w odpowiedniej temperaturze, a co za tym idzie, dłużej była świeża.

poduszki dekoracyjne

Autor: Joanne
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup schładzarki jest to czynność wielce prosta, jednak wybór należytego urządzenia dopasowanego do indywidualnych wymogów, to już zagadnienie na artykuł poradnikowy. W poniższym przekazie postaramy się więc podpowiedzieć na co zwracać uwagę, kupując schładzarkę perfekcyjną.
kosmetyki

Autor: Mustela
Źródło: Mustela
Przetwory warzywne

Autor: Tarsmak
Źródło: Tarsmak
Jak wielka musi być chłodziarka? To kluczowe pytanie, które warto sobie zadać na początku. Singlowi powinno wystarczyć urządzenie o pojemności 120-130 litrów. Jeżeli mieszkasz z partnerem, należy dołożyć 30 litrów ekstra (i w taki sposób na każdą kolejną osobę). Rozmiar zamrażarki? Ten aspekt uzależnij od indywidualnych preferencji. W w największym stopniu oszczędnej wersji będzie to plus minus 50 litrów na jedną osobę. To, w jaki sposób lodówka została zaprojektowana w środku, jest bardzo ważne.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to w najświeższej ofercie (http://bestcar-chorzow.pl/) także przeczytasz coś, co będzie warte Twojego zainteresowania. Kliknij więc tu!

Zwróć więc uwagę na rozmieszczenie półek lodówki a także opcje ich regulacji. Półki mogą być szklane lub plastykowe (te pierwsze wytrzymują 20-cio kilogramowe obciążenie). Do tego urządzenie musi być wyekwipowane w specjalne przegródki na mięso oraz warzywa.

Zachęcamy – naciśnij tutaj kinkiet dla chłopca i przenieś się na inną naszą stronę. Tam oczekują na Ciebie świeże oraz rzetelne wiadomości.

Należy pamiętać, że idealna temperatura dla jarzyn to 5 stopni C – dzięki niej długo zachowują chrupkość i nie tracą witamin.

Idealnie jeśli wytwórca wyposażył schładzarkę w sprytne gadżety, dla przykładu stojak na flaszki bądź pojemnik do przechowywania jajek. Dowiedz się, czy zamienne części takie jak na przykład pompy do lodówek są łatwo dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*