W jakich sytuacjach wizytówka takiego fachowca jak mechanik mogłaby być bardzo przydatna?

Czy słyszałaś kiedyś o takim zjawisku jak złośliwość przedmiotów martwych? Na pewno tak. A czy byłaś w przeszłości ofiarą takiej złośliwości? Na to pytanie także na pewno odpowiesz twierdząco.

fototapety kwiaty

Autor: DA
A czego może tyczyć się tego typu złośliwość?
http://demural.co.uk/

Autor: http://demural.co.uk/
Źródło: http://demural.co.uk/

wizytówka mechanik

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach dosłownie wszystkiego. Wszędzie bowiem są różne urządzenia, które mogą się zepsuć w najmniej przypuszczalnym momencie. A to Twój czajnik elektryczny popsuje się tuż przed zapowiedzianą niebawem wcześniej wizytą, a to lodówka zepsuje się zaraz po tym, kiedy kupisz nabiał i mięsiwo na cały tydzień. Tzw. prawa Murphy`ego nie śpią. A najgorsze w tym wszystkim jest to, iż są one zawsze oraz wszędzie. I to na ogół właśnie w takiej najmniej adekwatnej chwili. Cóż, życie. Czasem taka złośliwość losu tyczy się przykładowo Twojego samochodu w czasie, gdy wybierasz się na jakąś wycieczkę. Co wtenczas może dopomóc? Niezwykle przydatna jest wtenczas leżąca w szufladzie wizytówka mechanik z pewnością poradzi sobie z każdą usterką. Dobry fachowiec, zatem (więcej na stronie) osoba, która profesjonalnie zajmuje się usuwaniem wszelkich awarii, żyje akurat z tego typu prac. Nie martw się zatem, nie tylko Ty posiadasz w bytowaniu niefart.
Wszakże skąd taka wizytówka znalazła się w Twojej szufladzie? Nie pamiętasz? Przecież Twa koleżanka posiadała analogiczną historyjkę. Też jej się zepsuło auto. Gdy Tobie o niniejszym opowiadała, wręczyła Tobie ją ze słowy: proszę, oto wizytówka mechanik mi ją dał, ja z kolei wzięłam od niego na zapas.

Jak czas(zobacz masoshisha) pokazał, była to właściwa rezolucja. Być może zatem pora stwierdzić, iż nie stać nas na nabywanie tanich rzeczy, ponieważ wkrótce u tego typu mechanika nie będziemy gościć, a żyć.