Satynowa koszulka czy wygodna piżama?

W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta płacze nocami w swym łóżku, ubrana w wygodną piżamę. Po niedługim czasie jej życiu zjawia się Adam, a wraz z nim: krótkie satynowe nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na rezultaty tych zabiegów nie trzeba czekać. W seksownych koszulkach główna bohaterka odzyskuje wiarę w swoją kobiecość i na przekór swemu powiedzeniu pozwala sobie na kolejną miłość.

bielizna nocna - Jagna.pl

Źródło: jagna.pl

Nie tylko z powodu nowego wyglądu. Także z tej przyczyny, że… pokochała siebie na nowo. Kto wie może raz na zawsze zrezygnowała z bawełnianych, za dużych koszulek? Trzeba się zgodzić, że jak to, w co ubieramy się w przed wyjściem z domu. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, sprawa jest ułatwiona – wybór, w co ubrać się do spania, sprowadza się do piżamy, bielizny lub… niczego (przejdź na stronę Jagna.pl).

Kobiety natomiast, mają do dyspozycji cały przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, fikuśne spodenki i topy do spania oraz zwiewne haleczki. Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest pytanie. Oczywiście warto posiadać obie. Wszystko zależy od stylu, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i samopoczucia.

Mężczyźni to wzrokowcy, nie tylko na początku związku, ale całe życie. Dlatego odpowiednio dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, akcentująca kobiece kształty może stać się wygodnym strojem do spania lub przyjemnym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko wzrastać!

Jeżeli mimo to uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są przeznaczone dla Ciebie, wystarczy wybrać wygodną, acz kobiecą, piżamę (polecane modele w tej kategorii). W długie, zimowe wieczory wspaniale będzie otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W wielu sklepach znajdziemy do spania coś zarówno nie krępującego ruchów, jak i frywolnego – półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu piżamek.zobacz więcej hifu urządzenie hifu urządzenieSexowna piżama nie musi być tylko z koronki. To może być również bawełniana koszulka (zobacz: koszulki polo damskie z haftem) na delikatnych ramiączkach w komplecie z kuszącymi spodenkami.

Przy zakupie koszulki nocnej, dobrze jest zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zagwarantować sobie wysoki komfort spania. Jedną z nich jest skład tkaniny, kolejną odpowiedni krój, a szczególnie istotną – należyte dopasowanie do ciała.