Częste mity związane z wyborem ubrań? Jakie są oraz czy odnoszą się do wszystkich osób ? Czy znamy je z naszego doświadczenia?

Nie ma wątpliwości, iż obecna moda jest z pewnością w większym stopniu liberalna i otwarta niż ta sprzed sześćdziesięciu lat. Jest więc mniej zasad, a więcej swobody, jest na pewno sporo trendów.

Nadal natomiast spotkać się można z mitami, jakie zmniejszają radość z eksperymentowaniem z modą. Najlepiej je obalić oraz się o nie nie martwić, nie ma znaczenia o czym mówimy, czy to szaliki Warszawa, albo walizki Bydgoszcz ( ceneo.pl).

Dość często mówi się na przykład, że niektóre kreacje prezentują sie dobrze jedynie na wyższych i szczupłych kobietach. To mit, ponieważ jeżeli jakaś rzecz nie wygląda na nas dobrze, to prawdopodobnie jest w ten sposób dlatego, że dany fason nie pasuje do naszej sylwetki. Nie ma to jednak związku z rozmiarem, jaki nosimy. Inny mit mówi o tym, że im mamy większy rozmiar, tym nie możemy nosić drobnych deseni.

Masz jeszcze chwilę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do nowej strony, na której przygotowaliśmy szczegółowe posty – kliknij w link kwietniki design.

Nie możemy rozmiarów dzielić na małe i duże, ale na te, w których jest nam dobrze oraz na te, jakie tego warunku nie spełniają.

sklep z damskimi torebkami

Źródło: pixabay.com

Ofiarą tego mitu padają z pewnością poprzeczne paski, jakie rzekomo poszerzają i na ich noszenie mogą sobie pozwolić jedynie najbardziej szczupłe dziewczyny. Jeszcze inny mit mówi o tym, że dostajemy to, za co zapłaciliśmy. Prawdą jest, iż jakość musi kosztować, lecz nie każda droga rzecz taką jakość prezentuje. Wiemy nie od dziś, że cena produktu musi zależeć tylko od tego, jak dany produkt został wykonany, oraz tyczy się to różnego typu rzeczy, dajmy na to dresy męskie lotto czy pas poporodowy (kliknij). Płacimy więc za to, za co jesteśmy skłonni płacić, to znaczy za markę, za skojarzenia ze znaną osobą, za jakiś trend.

Kiedy przekonasz się, że zaprezentowany w tym miejscu post jest wartościowy, kliknij tutaj, a znajdziesz więcej meble ze stali nierdzewnej producent podobnych materiałów.


Powinniśmy sami mieć świadomość, za co warto zapłacić więcej gotówki, lecz także mieć świadomość, że nawet bardzo drogie rzeczy są w stanie wyglądać tanio. Dobrze w związku z tym wiedzieć, jaka jest różnica pomiędzy skórą cielęcą czy skórą ekologiczną, ponieważ tylko w takim wypadku z pełną świadomością można wydać pieniądze i cieszyć się z dobrego zakupu. Takie mity, jak widzimy są dosyć powszechne, lecz nie sprawdzają się w rzeczywistości, nie ma sensu w związku z tym się nimi za bardzo przejmować.