Co jest interesującym rozwiązaniem dla ludzi, którzy robią duże ilości notatek?

Wszyscy studenci muszą w czasie edukacji notować niezwykle duże ilości informacji. Robiąc to wykorzystują różnorodnego rodzaju zeszyty albo notesy. Ponadto niektórzy używają jeszcze segregatory, żeby móc w jednym miejscu zebrać notatki dotyczące konkretnej dziedziny nauki.

loyaltyzen, programy lojanościowe

Dla takich ludzi znakomitym rozwiązaniem jest kołonotatnik, czyli notatnik, który posiada kartki połączone za pomocą plastikowej spirali lub wykonanych z metalu kółek. Kartki w tego typu notesie są przystosowane do szybkiego wyciągnięcia i umieszczenia w segregatorze. Jeżeli kołonotatnik z recyklingu ma 4 dziurki i jest formatu A4, to znakomicie nadaje się do dowolnego segregatora. Kartki w tego typu notesie mają zazwyczaj gramaturę w przedziale ok. 50-100 g oraz sieczkarnia do trawy biel papieru o wartości 170 CIE.

Przygotowaliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne notki na ciekawiący Cię temat. Wejdź do następnego wpisu i czytaj wpis (www.antykistarocie.pl/).

Takie notatniki można by kupić w formacie np. A4 albo A5 i liczbą 100 czy 120 kartek. Kołonotatniki posiadają polipropylenową okładkę i mogą mieć zaokrąglone rogi. Kolejne kartki posiadają perforację, zaznaczony margines i mogą być produkowane w wersji w kratkę albo w linię. Wykonany z metalu wierzch ma zamykające kółko.

Taki kołonotatnik może być naturalnie używany nie tylko przez studentów, ale też przez wszystkich innego rodzaju uczniów czy choćby w biurach. Będą doceniać go zwłaszcza osoby pracujące w dziale kadr albo w księgowości, gdyż oni zazwyczaj korzystają ze skoroszytów, a bieżących rzeczy, jakie korzystniej jest zapisać mają dużo.

Problematyka tych notatek mogłaby zostać wzięta pod uwagę już na rozdziale notatek, gdyż kołonotatnik ma kartonowe przekładki, na których zamocowane są plastikowe etykietki. To one właśnie umożliwiają przyporządkowanie kartek do dobranych przez siebie działów.