interesujące rady dla właścicieli aut, dotyczące utrzymywania ładu w aucie

Każdy posiadacz auta powinien o niego dbać. Wiele osób pamięta o corocznej wymianie oleju, jeździ regularnie na przeglądy i inwestuje w coraz to nowe akcesoria, zapominając całkowicie o środku samochodu. A przecież to właśnie czyste, zadbane wnętrze jest wizytówką właściciela i jego pojazdu, bowiem to będzie to, co zobaczy każdy kto wsiądzie do samochodu.

A okazji, żeby w samochodzie coś się ubrudziło nie brakuje, zwłaszcza jak się ma małe dzieci. Papierki, okruchy albo błoto to przy dzieciach normalna sprawa, lecz również sam kierowca, nawet jak będzie dokładał wszelkich starań, to w którymś momencie może w samochodzie nabałaganić. Wystarczy w zimie wsiąść w zaśnieżonych butach i momentalnie na podłodze powstanie mokra plama roztopionego śniegu.

Jeśli poszukujesz ciekawych informacji na ten temat, poczytaj również nas, a na pewno znajdziesz interesujące fakty.

A tak naprawdę typowe elementy ochrony środka samochodów wcale nie kosztują dużo, w praktyce porządny zestaw dywaników i pokrowców można znaleźć już za dwieście złotych, a ile będzie czyściej i przyjemniej we wnętrzu wiedzą tylko ci, którzy takie akcesoria posiadają.

Autor: Warsfoll®

Dbanie o czystość auta zacząć należy od foteli. W wielu sklepach dostępne są pokrowce na siedzenia (więcej o matach do bagażnika), w wielu odmianach i wersjach, i bez problemów da się dobrać odpowiednie do swojego modelu samochodu. Po użyciu pokrowców fotele nie będą się wycierać i brudzić, a same pokrowce bardzo łatwo jest zdjąć i przeczyścić. Z kolei na podłogach, szczególnie zimową porą, doskonale sprawdzają się dywaniki gumowe (