Czy telebim to właściwe rozwiązanie na promocję usług?

Jakiś czas temu, gdy telebimy właśnie pojawiły się na rynku reklamowym, wzbudzały ogromne zainteresowanie, a wręcz sensację. Ludzie byli pozytywnie zaskoczeni obrazami oraz animacjami, jakie się na nich ukazywały, a w nocy dodatkowo oświetlały miasto, gwarantując atrakcyjny efekt. Czy aktualnie telebim to także dobra metoda na przedstawienie usług firmy?

Nie da się zaprzeczyć, iż telebimy ciągle przynoszą zyski. Na ich sukces w podstawowej mierze wpływa lokalizacja – telebimy w Częstochowie. Telebimy bowiem najlepiej jest umieszczać w miejscach, w których odbiorcy mogą je dostrzec i zwrócić na nie uwagę. To np. trasy przelotowe, które co dzień przemierza niejeden kierowca oraz skrzyżowania, a także znajdujące się niedaleko nich budynki. Ludzie, którzy czekają na zielone światło, nawet z nudów popatrzą na telebim z pojawiającymi się na nim treściami. Trzeba przy tym pamiętać, iż najczęściej to tylko moment, toteż reklama nie może zawierać zbyt wiele informacji, a sedno sprawy, co skłoni odbiorców do bliższego zapoznania się z ofertą firmy. Tutaj trzeba zaznaczyć, że reklamy pokazywane na telebimach są o wiele skuteczniej przyswajane i zapamiętywane.

Jeżeli szukasz dodatkowych informacji na przedstawiany temat, to kliknij ten link – ta oryginalna treść posiada zbliżone treści.

Podstawowy wpływ na to ma ruch na telebimie, który jest zdecydowanie ciekawszy niż sam billboard czy plakat powieszony na ścianie. Reklama na telebimach jest jasna oraz czytelna, a dzięki najnowszym technologiom użytym w tych sprzętach można ją ciągle uaktualniać, wraz z realizowaną kampanią. Ludzi niewątpliwie zainteresują coraz to nowe filmy reklamowe danej marki, która pragnie dotrzeć do klientów ze swymi informacjami. Mówiąc o walorach telebimów należy jeszcze powiedzieć o możliwości zastosowania licznych efektów dodatkowych, m.in. świetlnych lub większej dynamiki bądź większego kontrastu. W dodatku inwestycja w reklamę na telebimach wbrew pozorom nie jest tak kosztowna i można polecić jej zrobienie w wielu miejscach.

Choć obecnie telebimy nie wzbudzają takich emocji oraz zainteresowania, to nadal mogą skutecznie promować firmę – więcej na ten temat. Najistotniejszy bowiem jest nie ekran, ale przekaz, który zostanie na nim umieszczony. Dlatego najpierw musimy zainwestować we właściwą reklamę, a potem znaleźć firmę, jaka zaproponuje nam telebimy umieszczone w stosownej lokalizacji, aby jak największa liczba klientów mogła je dostrzec.