Czy nie moment, aby zatroszczyć się trochę znaczniej o siebie?

Jesteś piękna, wszyscy znajomi o tym wiedzą. Twój mąż, Twoja mama i znajome. Jednakże te osoby widzą tylko to, co masz na pierwszy rzut oka, Twoja buzia, Twoje ręce, Twoja sylwetka.

Żaden z otaczających Cię ludzi nie przygląda się w ogóle Twoim nogom.
regeneracja paznokcia

Autor: Kátia Goretti Dias Vazzoller
Źródło: http://www.flickr.com
Ty wszakże wiesz więcej i bardzo starasz się ukryć te niedostatki wdzięku, których nie widać na pierwszy rzut oka a z którymi nie umiesz sobie do końca poradzić samodzielnie.
To co robisz najpierw, to poszukujesz przeróżnych swojskich sposobów, chcesz poznać, na czym polega rekonstrukcja paznokcia (zobacz fakty), sposoby na kruche paznokcie (-> kliknij) czy regeneracja paznokcia.

Prezentowany wątek Cię interesuje? Zatem odsyłam tu (http://kohut-kamien.pl/kamien-w-ogrodzie-galeria/), ponieważ odnajdziesz tutaj interesujące dane na omawiane zagadnienie, które warte są uwagi.

Rozumiesz np., że możesz zastosować maseczkę majonezową. Już nawet zaledwie chwilowe ułożenie dłoni w miseczce z majonezem sprawi, że Twoje paznokcie będą w większym stopniu miękkie i wytrzymałe na odłupywania.

Na takiej zasadzie możesz również zanurzyć ręce w mieszaninie oliwy z sokiem z cytryny. Dzięki takowej chwilowej kąpieli, Twoje ręce winny stać się piękne i gładkie, zaś same paznokcie staną się bardziej odżywione i wzmocnione.
Na łamliwe paznokcie mogłabyś użyć także środek oliwkowo-witaminowy.
Istnieje również dużo podobnych swojskich metod, np. mając na myśli regeneracja paznokcia pomoże Ci moczenie rąk w miksturze z siemienia lnianego czy z innego dobrego naturalnego kosmetyku – aloesu czy inna – z użyciem czosnku. Istnieje ponadto terapia za pomocą olejku arganowego lub specjalistyczna lanolinowa odżywka z żółtkiem i łyżeczką olejku migdałowego.

Jeśli będziesz potrzebowała interwencji kosmetyczki, możesz przecież zapytać w jaki sposób wygląda rekonstrukcja paznokcia, jak przedstawia się rozwiązanie na kruche paznokcie.

Autor – Miracki Klinika