Zamówiłeś nowy smartphone i boisz się uszkodzenia go? Spójrz, jakim sposobem go zabezpieczyć!

W czasach informatyzacji otoczenia i życia jesteśmy zdani na coraz to nowsze urządzenia. Wprawdzie o ile chcemy być na czasie, musimy je ulepszać mniej więcej co roku, lecz przez ten czas każdy próbuje o swe pomoce dbać.
Głównym i najważniejszym dodatkiem jest bezspornie właściwe etui.

etui 4s

Autor: Technolux
Źródło: Technolux
Ocali ono nie jedynie obudowę, ale zazwyczaj również i ekran, jakiego uszkodzenie wiązałoby się z inwalidztwem telefonu. Stąd liczy się roztropny wybór etui macbook air 13 (sprawdź etui macbook air 13) będzie miał oczywiście różne wymagania w tej kwestii, niż na przykład iPhone. Do tego ostatniego oprawa powinna być dobrana również ściśle do modelu. Wiadomo, każdy model tej marki nieco się odróżnia, ale są to różnice na tyle istotne, że etui z jednego telefonu nie będzie kompatybilne z kolejnym.
Przykładowo etui 4s będzie zupełnie nieprzydatne w przypadku najnowszych modeli iPhone’a. Rzeknijmy sobie jednak jawnie – nakład pieniężny takiej oprawy na tle wartości samego sprzętu jest śmiesznie niski. Na tego rodzaju akcesoriach nie powinniśmy zatem oszczędzać. Słabej jakości oprawa nie tylko źle się prezentuje, ale i nie chroni smartphone’a tak, jak powinna. Z pewnością poza standardowymi oprawami możemy trafić także takie, jakie zaspokoją wymagania w największym stopniu wybrednych użytkowników.

Zobacz ten serwis, gdyż on zapewne też Cię niezwykle zafrapuje. Przedstawia on podobną tematykę, zatem nie wahaj się i kliknij tutaj!

Np. etui ferrari iPhone 5 (sprawdź etui ferrari iphone 5) skojarzy się dzięki niemu z ulubioną marką auta.

Nie widać też przeszkód, aby kupić etui z symbolami patriotycznymi, reprodukcjami obrazów głośnych artystów czy w całkowicie zwariowanych barwach.