Interesujący pomysł na upominek dla każdej aktywnej pani

Ciekawym pomysłem na upominek dla dowolnej kobiety, która bardzo często wyjeżdża na przeróżne wyjazdy mógłby być stylowy dodatek do jej torebki w formie niewielkiej kosmetyczki, w której znajdują się wszystkie potrzebne drobiazgi.

Bez żadnego problemu zmieszczą się w tamtym miejscu cienie do powiek, pilniki do paznokci – krótko mówiąc wszystko to, czego pani potrzebuje, żeby poprawić swój wygląd, a zarazem humor. Właściwa kosmetyczka z filcu może być produkowana w różnych rozmiarach – choćby 30×20 cm oraz grubości 6 centymetrów. Taka kosmetyczka mogłaby być zapinana na suwak, który pod względem kolorystyki będzie komponował się z samą kosmetyczką. Przykładowo jeżeli jest ona szara, to suwak mógłby być czerwony. Jeżeli zamawia się ją u producenta, zazwyczaj można by dobrać dowolne kolory tego produktu. Warto podkreślić, że filc jest materiałem ekologicznym, zatem na pewno spodoba się osobom, dla których przyroda jest w życiu istotna.
pieluchy

Źródło: http://www.sxc.hu/
Taka kosmetyczka może służyć jako przybornik do makijażu lub nawet jako piórnik dla nieco mniejszych klientek.

Jeśli fascynuje Cię prezentowany tekst, odszukaj witrynę (https://sklep.acana.com.pl/5-sucha-karma-dla-psa), która opisuje zbliżone tematycznie wątki, także będą zapewne ciekawe.

W środku kosmetyczki jest przegródka, która ułatwia utrzymanie ładu. W tego typu pomysłowej kieszonce można przechowywać różnego typu detale. Taki produkt znakomicie nadaje się na gustowny prezent dla dowolnej kobiety. Co interesujące można by zlecić wykonanie na takiej kosmetyczce indywidualnego napisu albo znaku firmowego.kliknij lampyilampki.pl lampyilampki.plTo może być także doskonały gadżet reklamowy dla określonej grupy klientów. Wykonuje się to przy pomocy graweru lub haftu termotransferowego.

Cena takiego produktu nie jest duża i może wynosić poniżej pięćdziesiąt złotych. Każda pani ucieszy się z tego podarunku i na pewno będzie jej się przydawać np. w podróży.