Masz pomysł na firmę? Staraj się o fundusze unijne

Liczba przysłowiowych „czterech kółek” wzrasta z każdym rokiem. Wciąż wymieniamy je na nowo, a według przepisów prawa, stare modele muszą być złomowane we właściwy sposób. Skup samochodów nienadających się do jazdy połączony ze stacją demontażu to idealny pomysł na dochodowy biznes. Co więcej, Unia Europejska zmienia przepisy i upraszcza biurokrację, w celu by umożliwić rządom pomoc dla przyszłych przedsiębiorców.

samochód

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze unijne na rozwój firm to propozycja dla osób, które uważają, że są gotowe by założyć działalność gospodarczą lub zadbać o rozwój już będącego na rynku, jednak nie posiadają wystarczająco dużo własnych funduszy. Dzięki wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest zrealizować przedsiębiorcom pomysł na własny interes, jakim jest kasacja pojazdów Wrocław. Tutaj pełna oferta: (WWW)

Dlatego nim zaczniemy oczekiwać przychodów ze złomowanie aut, musimy sporo środków przeznaczyć. Podstawą będzie kupno (polecamy lampyilampki.pl) właściwego sprzętu, potrzebnego do rozbiórki aut, ich transportowania oraz odzyskiwania części, którymi potem będzie można handlować. Dodatkowo zainwestować będziemy musieli również w teren na przedmieściach, gdzie będziemy prowadzić skup samochodów oraz przygotowywać części do późniejszego transportu.

Pewny skup aut powinien być prowadzony w pełni legalnie, toteż konieczne okażą się inwestycje w pozwolenia. Kiedy dopełnimy wymaganych formalności, czeka nas jedynie przyjęcie kadry.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, to przejdź na adres tej podstrony (https://mastereducator.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych-kurs/) i pod nim wyszukasz dużo więcej szczegółowych informacji.

Wspaniałym wyborem będą osoby, które zatrudnione były wcześniej w warsztacie samochodowym

samochód

Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

i mają pojęcie o tym, w jaki sposób rozmontować części samochodowe w krótkim czasie.

Jak da się zauważyć, założenie stacji demontażu pojazdów nie jest łatwe. Pamiętajmy, że samo przyznanie dotacji nie zwalnia nas od wypełniania obowiązków nałożonych przez instytucję dofinansowującą. Główny, to obowiązek utrzymania firmy przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, pod rygorem obowiązku udzielenia zwrotu otrzymanych środków razem z odsetkami. Mimo pewnego ryzyka oraz odpowiedzialności z jaką wiąże się własna działalność spora liczba osób podejmuje to wyzwanie z przekonaniem o jego powodzeniu. Tutaj zobaczysz więcej.