Nowe i tanie inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu

Mieszkania we Wrocławiu to spełnienie marzeń osób, które cenią sobie spokój i kontakt z naturą, z jednoczesnym zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja miejska. Zielona, przyjazna okolica oraz kameralny charakter inwestycji, pozwolą całkowicie cieszyć się ogromnym, słonecznym mieszkaniem. Mieszkania na osiedlu we Wrocławiu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.

Przestronne i tanie mieszkania we Wrocławiu stworzone zostały z niebywałą dbałością o szczegóły. Budynki powstały według nowoczesnej idei z płaskimi stropodachami. Elewacje stanowią ekologiczne elementy drewniane, które, efektownie okalają tarasy najwyżej położonych pięter. Balustrady balkonów na niższych pietrach powstały ze stali ocynkowanej i pomalowanej. Liczne przeszklenia, tarasy i wielostronna ekspozycja – pozwolą na maksymalne wykorzystanie światła słonecznego i stworzą niepowtarzalny klimat wnętrz. W 3-piętrowym budynku znajdą się 74 mieszkania: o powierzchni od 30 do 120 m2 – wszystkie z tarasami lub ogródkami. Parter inwestycji przeznaczono na lokale handlowo – usługowe.

bloki mieszkalne

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com

Dla komfortu mieszkańców w budynku zamontowano cichobieżne windy. W budynku znajduje się garaż podziemny wraz z kompleksem piwnic lokatorskich. W środku budynków zaplanowano zielone patio, a na zewnątrz – plac zabaw dla dzieci.

Jeśli opisywana tematyka Cię interesuje, to masz możliwość uzyskać zbliżone informacje na podnoszone zagadnienie. Po to odwiedź serwis www kawa peruwiańska.

Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zapewnia, wynajęta w tym celu fachowa firma ochroniarska oraz 24-godzinny monitoring. Nowe mieszkania we Wrocławiu zlokalizowane są z widokiem na urokliwy park. To usytuowanie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Nieopodal osiedla znajdują się ścieżki spacerowe i do joggingu, boiska oraz place zabaw dla dzieci. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta i znakomite połączenia komunikacyjne. Do centrum miasta można dostać się pieszo, bądź rowerem.

Blisko osiedla zlokalizowane są przystanki autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu lokatorzy szybko dojadą w każde miejsce Wrocławia bez konieczności używania samochodu. Infrastruktura w okolicy inwestycji zapewnia wygodę codziennego życia. Kilka minut spacerem od osiedla zlokalizowane są przedszkola oraz szkoły. Blisko są również: bank, poczta, a także siłownia oraz basen. Na zakupy można wybrać się do marketu oddalonego o pół kilometra. Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do atrakcji oraz zabytków miasta. Kino czy restauracje znajdują się na wyciągnięcie ręki. Osiedle we Wrocławiu to wymarzone miejsce dla osób które cenią sobie komfort, wynikający z połączenia lokalizacji mieszkania w urokliwej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.