Biuro tłumaczeń z centralą na Śląsku

Biuro tłumaczeń oferuje szeroki wachlarz usług. Oferta składa się z tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – symultanicznych i konsekutywnych, tłumaczeń przysięgłych – skierowana jest zarówno dla podmiotów biznesowych i instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Parce nad tłumaczeniem zaczynają się gdy klient przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Nasze usługi tłumaczeń pisemnych przysięgłych mogą odbyć się w dwóch trybach: normalnym oraz ekspresowym.

tłumacze

Autor: TED Translators
Źródło: http://www.flickr.com

Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia ma miejsce w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a limit tłumaczonych stron jest większy niż pięć. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną oferta kliknij poniższy link: oferta tłumaczeń.

Grupa języków, którymi się zajmujemy stale się poszerza. Obecnie nasza oferta zapraszamy do: istotnie pod tym adresem logintrade.pl/ obejmuje zarówno języki pozaeuropejskie jaki i europejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, francuski, albański, czeski, estoński, niderlandzki, słowacki, włoski, japoński. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: ekonomia, finanse, marketing i zarządzanie, farmacja,strony www. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Zespół biura tłumaczeń to wykwalifikowani tłumacze o dużym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi tłumacze kierują się zasadą „Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy dotyczące tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę – .