Epoka cyfrowa a realność. Czy właściwie jest tak jak przepowiadano? Co z drukiem?

No tak, zdecydowanie można to powiedzieć: choć żyjemy w zrewolucjonizowanym cyfrowo świecie i czasach szybkiego rozwoju technologii, to jednocześnie nie można przekreślać istotności druku. Mimo niektórych pogłosek, że tak będzie sytuacja taka nie występuje. Zmniejsza się, co prawda czytelność papierowych dzienników i tygodników, jednakże inne formy papierowych wydań, jak choćby druk broszur, mają się całkiem dobrze.

Być może w innych, bardziej niż Polska rozwiniętych krajach, tendencja ta jest bardziej widoczna.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej transport całopojazdowy dokładniejszych wiadomości dotyczących prezentowanego tu tekstu. Na pewno jest on bardzo atrakcyjny.

Jednak, w naszych miastach, dużych, jak Wrocław czy Warszawa i mniejszych, na każdym kroku takie usługi są reklamowane. Jeśli prześledzimy drogę rozwoju naszego rynku to dojdziemy do wniosku, że nie jest to nowe zjawisko, gdyż wiele firm stale i bez przerwy korzysta z takich usług. Czy wtedy, gdy są potrzebne materiały szkoleniowe i konferencyjne, czy w sytuacji, gdy przeprowadzana jest rekrutacja, a może po prostu podczas tworzenia kampanii reklamowej.

W każdej z wymienionych sytuacji nie obejdzie się bez odpowiednich materiałów drukowanych.

Mogłeś przeglądnąć tutaj dużo niebanalnych wpisów, czyż nie? Równie autorska strona www (https://www.gastrocentrum.pl/kuchnia/obrobka-termiczna/piece-gastronomiczne/piece-konwekcyjno-parowe) oczekuje na Ciebie pod poniższym linkiem, a tam dużo treści.

A co z książkami Już wielu znawców wieszczyło, że to koniec tradycyjnej książki, że nic już jej nie uratuje, bo bo nadciąga czas całkowitej cyfryzacji. Badając zachowanie czytelników, owszem cyfrowo czytamy coraz więcej, jednocześnie jednak trudno nam całkowicie zrezygnować z tradycyjnej papierowej książki. Taka sytuacja znacznie zubożyłaby czytelnictwo. Niektórzy boją się tego, jednak jest to raczej sytuacja nierealna. Przykładem mogą być winyle. Mimo swoich lat i cyfrowego postępu jaki dokonał się na przełomie ostatnich dekad, winyle nadal są na topie dla prawdziwych koneserów muzyki, co więcej, posiadanie ich jest modne, a wiele płyt to niezwykle cenne unikaty.

Zjawisko to pokazuje, że w przyszłości może wystąpić taka sytuacja, że książka straci na swojej popularnościnie znaczy to jednak, że zniknie całkowicie. prawdziwi koneserzy na pewno nadal będą po nią sięgać, zaś obowiązującym formatem będzie format cyfrowy (podobnie, jak to się dzieje dziś z muzyką). To może i wygodniejsze i każdy z nas będzie mógł z tego korzystać, ale nic nie zastąpi tradycyjnego czytania, gdyż momenty z książką w ręku są zawsze magiczne.