O tym, z jakiego powodu dobrze jest nosić szkła kontaktowe Bausch & Lomb.

Bywa tak, iż mamy wadę wzroku i koniecznością jest to, abyśmy zakładali okulary. Aktualnie nie jest to już kłopot i nie musimy się obawiać, iż ktoś będzie się z nas śmiał, jak to zdarzało się w wieku dziecięcym. Chodzenie w okularach to teraz norma i nikogo nie rozśmiesza widok osoby z okularami na nosie. Problem jednak może pojawić się w chwili, gdy aktywnie uprawiamy sport lub mamy dużą wadę wzroku. Obecnie okulary to niekiedy prawdziwe dzieła sztuki, ponieważ wybór różnorodnych oprawek do szkieł jest tak ogromny, że każdy dopasuje coś odpowiedniego dla siebie.

Również jeśli idzie o soczewki, mamy możliwość zawsze dopasować je do naszych wymagań. Kiedy większość czasu siedzimy przed komputerem, to warto wykonać sobie specjalną powłokę

Bausch&Lomb w Lens Shop

Autor: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com

odbijającą promienie monitora. Do tego dodamy właściwe utwardzenie naszych szkieł tak, żeby za prędko się one nie zarysowały. Jedyny problem w wypadku okularów to grubość szkieł, jednak i z tym można sobie poradzić przez cieniowanie.

Czy jesteś usatysfakcjonowany z treści naszego wpisu? Jeśli tak, to daję też mój link (https://dodatkicukiernicze.pl/) do nowej strony. Namawiam!

Wybór dobrej jakości, stylowych i odpowiadających nam okularów nie jest kłopotliwe, ale co robić, kiedy systematycznie uprawiamy sport albo mamy tak dużą wadę wzroku, że noszenie okularów byłoby związane z zamontowaniem w oprawki naprawdę sporych szkieł, które trudno odpowiednio cieniować. W tego rodzaju przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z szkieł kontaktowych. Te niewielkie żelowe soczewki zakładamy bezpośrednio na rogówkę oka, co gwarantuje, iż soczewka przy właściwym stosowaniu nie spadnie z oka a my sami nie będziemy musieli się martwić, iż grając przykładowo w piłkę nożną ktoś uderzy nas piłką w twarz a przy tym połamie nam okulary, szkła rozsypią się i jeden z odprysków wbije się nam w gałkę oczną. Szkła kontaktowe w rodzaju choćby biomedics 1 day extra są teraz dość powszechną alternatywą dla tradycyjnych okularów.

niebieskie oczy

Źródło: pixabay.com

Z naprawdę sporej oferty mamy możliwość dobrać sobie soczewki korekcyjne czy też te , które zmieniają kolor tęczówki. Co więcej, możemy zakupić soczewki miesięczne, albo też, kiedy nie chcemy ich przez cały czas stosować, to możemy wybrać soeczewki purevision 2 firmy bausch & lomb czy też inne, tak samo dobre jakościowo. Co interesujące, obecnie można także wybrać soczewki, których nie trzeba zdejmować na noc, ale można w nich zasypiać. Wielki wybór szkieł kontaktowych pozwala każdemu nabyć zarówno soczewki jedynie korekcyjne, jak też zmieniające kolor tęczówki, a dodatkowo możemy wybrać sobie dowolną markę i rodzaj soczewki. Najistotniejsze jest jednak, żeby soczewka jak najbardziej odpowiadała naszym wymaganiom.