Znakomity sposób na gadżet reklamowy dla każdego kibica sportowego

Pośród niezliczonej ilości różnego typu gadżetów promocyjnych są także takie, które są stworzone głównie dla sympatyków piłki nożnej albo pozostałych gier sportowych, do ćwiczenia których potrzebna jest piłka.
Mogłyby być to ręcznie szyte 2-warstowe towary, które mogłyby reklamować kluby sportowe, ich zawodników albo sponsorów.

Rybki, akwarium

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

narożny blat kuchenny

Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Mogą być także wykorzystane do promocji wydarzeń sportowych czy też drużyn sportowych. Tego typu piłki reklamowe mogłyby być stosowane także jako gadżet przy różnego typu kampaniach w plenerze lub do promowania podmiotów gospodarczych. Piłki reklamowe są stosunkowo tanią formą gadżetu reklamowego, a także bardzo niedrogim nośnikiem przekazu reklamy. Jest to świetny pomysł na prezent dla dowolnego kibica sportowego.

Nie zastanawiaj się- przejdź do oferty, by poznać dodatkowe informacje na prezentowany w tekście zagadnienie. Czekamy na twą opinię!

Piłki reklamowe są najczęściej wytwarzane z PVC w wykończeniu błyszczącym lub satynowym. Tego typu piłki mogą być oferowane w kilku rozmiarach oraz wzorach.

Wanna

Autor: Wilfredo Rodríguez
Źródło: http://www.flickr.com
Dla przykładu piłka reklamowa o średnicy 17 cm jest stworzona z 32 paneli. Możliwy jest druk przy zastosowaniu do 12 barw na jednej łatce piłki. Jest to w pewnej mierze miniatura standardowej piłki „biedronki”, ale nadal umożliwia wykonanie czytelnego nadruku. Piłki mogłyby być stworzone w każdej kolorystyce oraz posiadają rozmiar np. 52 – 54 centymetry. Ich ciężar to ok. 150 gram oraz można by je pompować do ciśnienia 1-2 psi. Ponadto piłki reklamowe mogłyby być również gadżetami antystresowymi.

W takim wypadku wykonane są choćby z pianki oraz są wykorzystywane do pewnego wyładowywania emocji poprzez ściskanie albo przez zgniatanie. Swym kształtem mogłyby przynosić na myśl normalną piłkę do koszykówki albo piłkę nożną, więc to również świetny patent na upominek dla każdego sympatyka sportu.