Nadrukuj ulubiony obraz bądź zdjęcie na płótnie i ciesz się niezapomnianą pamiątką

Gdy nie masz pomysłu na podarunek dla bliskiego, świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie jego ulubionego zdjęcia bądź grafiki w dużej skali. Tego typu duże fotografie można zawiesić na ścianie- będzie to z pewnością cudowna pamiątka dla obdarowywanego.

tusze

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najtrwalszy efekt otrzymuje się drukując dany obraz na płótnie. Wydruk na płótnie wyglądem przypomina namalowany obraz (zobacz: drukowanie na płótnie). Metodę tą wykorzystuje się często podczas wykonywania replik obrazów. Do druku używane jest płótno bawełniane przypominające wyglądem prawdziwe płótno dla malarzy. Żeby wybrane zdjęcie zostało nadrukowane, należy wcześniej przygotować obraz, aby format i rozdzielczość zgadzała się z preferowaną przez firmę. Wydruk na płótnie fotografii ślubnych lub ulubionego obrazu i zawieszenie ich na ścianie w mieszkaniu będzie doskonałym dodatkiem wnętrza i na pewno zwróci uwagę przybyłych gości.

Jeśli myślisz, że taki artykuł jest ciekawy, sprawdź na witrynie podobne informacje – z pewnością też będą dla Ciebie interesujące.

Cudownie jest mieć wielkoformatową pamiątkę z najpiękniejszych momentów w życiu.

Decydując się na wydruk na płótnie, dobrze jest od razu zastanowić się czy potrzebne będą również ramy do obrazu (zobacz: oprawy obrazów w ofercie). W pomieszczeniach urządzanych w nowoczesnym stylu umieszczanie fotografii lub grafiki w ramie nie będzie konieczne. Można także kupić prostą ramę, która świetnie wpasuje się w styl, w którym urządzone jest pomieszczenie. Ramy drewniane z częściami rzeźbionymi sprawdzają się w starszych stylizacjach.

Wyjątkowo częściej używane są do obramowania luster, gdyż są one raczej wyrazistym dodatkiem. Dobrze jest więc na początku przemyśleć jakiego rodzaju rama będzie pasowała do stylu mieszkania. Gdy planujemy w przyszłości zmianę koloru ścian w pomieszczeniu warto kupić ramę w nie odznaczającym się kolorze, tak aby potem również pasowała do nowego koloru pomieszczenia. Oszczędzi nam to dodatkowych kosztów powiązanych z wymienianiem ramy. Zależnie od tego jak skomplikowany będzie wzór, ramy drewniane mogą czasem kosztować więcej aniżeli sam wydruk na płótnie.

Dobrze jest wybrać osobę, która profesjonalnie zajmie się drukowaniem grafiki bądź zdjęcia – polecamy . Ważne jest by wydruk był trwały, barwy były wyraźne i nie ulegał szybko zniszczeniu pod wpływem promieni słonecznych. Obraz będzie wisiał kilka lat i każdego dnia cieszył oczy obdarowanego.