Jak spowodować, żeby salon w Twoim domu był naprawdę przytulny? fajnych rozwiązań dla małych i dużych pomieszczeń

Salon to bez wątpliwości jedno z najważniejszych pomieszczeń właściwie w każdym domu – to zazwyczaj tam spędzasz najwięcej czasu i odpoczywasz, nic więc dziwnego, iż większość z ludzi stara się, aby salon był wyjątkowo przytulny i zachęcał do odpoczywania.

Jak osiągnąć niewielkim kosztem taki efekt?
Kominek robi niesamowitą atmosferę na długie wieczory
inwestycja

Autor: epSos .de
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz własny dom, wówczas z pewnością nie możesz obyć się bez niego – kominki marmurowe to niemalże pewność iż w salonie będzie panować wyjątkowo romantyczna atomsferaa. Któż z ludzi nie chciałby spędzać zimowego wieczoru z fajną książką i kieliszkiem wina przy swoim kominku? Jeśli jesteś wielbicielem tego typu klimatów, wówczas trwałe kominki marmurowe oczywiście dobrze się sprawdzą.
Wygodne kanapy
Salon to pomieszczenie, w którym zwykle odpoczywamy – warto więc zadbać o to, aby było tam nie tylko ślicznie, ale między innymi wygodnie.wejdź na stronę kleje termotopliwe kleje termotopliweJeśli postawisz na wygodne fotele czy kanapy, wtedy z pewnością nie będziesz tego żałować, a właściwie każdy z Twych gości znajdzie właściwe miejsce dla siebie – otoczaki w ogrodzie. Z czasem prawdopodobnie każdy z domowników będzie mieć swoje ulubione miejsce w salonie.
Dużo poduszek!
Właściwie nic nie stworzy tak rewelacyjnego klimatu jak dużo poduszek w salonie – dzięki nim będzie o wiele bardziej przytulnie.

Jeśli dołożysz do nich na przykład gruby koc na kanapie, a jednocześnie ozdobisz salon (złap okazje na salon optyczny wrocław) dużą liczbą świec lub latarenek, wtedy na pewno uda Ci się zrobić fantastyczny klimat. Pamiętaj jednakże, żeby w żadnym przypadku nie przesadzić z liczbą dodatków, które zwykle później zbierają jedynie kurz i są zbędne.