Notatnik, zatem instrument najlepszych przedsiębiorców jak też wielkich artystów

Notes w nowoczesnych czasach jest nie tylko domeną osób, które nie ogarnęły zdobyczy cywilizacyjnych jakimi stały się telefony dotykowe czy też tablety z dziesiątkami zaawansowanych oprogramowań do rejestrowania pomysłów, prowadzenia list TODO albo kalendarzy.
Notes stanowi komplementarne narzędzie dla tychże urządzeń.

Bez trudności możemy go przekartkować, kreślić po nim , dotykać, szeleścić kartkami. Akt przelewania pomysłów na papier będzie twórczy sam w sobie.

Ten serwis internetowy elektryczne wózki widłowe używane forklift posiada fascynujące dane na prezentowany wątek, zatem, jeżeli ta kwestia Cię intryguje, to zobacz to koniecznie.

W pewnej mierze większy kontakt z przyrodą jak też otoczeniem – drewno, węgiel, papier. Całkowicie inne doświadczenie aniżeli kontakt z obojętnym superwytrzymałym szkłem smartfona. Prędzej ludzie porzucą papierowe książki na rzecz elektronicznych aniżeli zrezygnują z adnotacji w papierowych notatnikach.

garaz

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
W chwili notowania możesz nie znać celu, lecz on potrafi pojawić się po jakimś czasie. Z upływem dni oraz przyrostem następnych notatek zyskujesz sporą bazę natchnień a także idei, które możesz w przyszłości łączyć, przekształcać, powracać do nich w przyszłości. Niektóre przebłyski mogą być niepozorne, wydawać bezużyteczne, lecz bieg wydarzeń może po okresie podsunąć ci bardzo interesujący sposób ich wykorzystania czy też rozwinięcia. Na co dzień w życiu prywatnym a także zawodowym trzeba generować masę pomysłów. Siedząc w pracy nad projektem, wynajdując prezenty, pisząc post na bloga bądź nawet komentując na Facebooku potrzebujemy gotowych rozwiązań, jakich wypracowanie zajmuje nam czasem bardzo wiele czasu.

Tworząc takową prywatną bazę koncepcji i inspiracji daleko ułatwiamy sobie zadanie. Jaki notatnik zakupić? To od przeznaczenia. Biznesmenowi polecam portolio z kalkuLatorem i notesem.