Dmuchany zagłówek – najwspanialsza poduszka na każdego rodzaju podróż!

Usłyszawszy na temat zagłówków w jakimś samochodzie widzimy naprzeciw oczu górną część któregoś siedzenia, o którą to opieramy nasza głowę w czasie jazdy. Określeniem tym jednakże mianujemy nie tylko te wbudowane w siedzenia elementy, lecz również te całkiem „ruchome”, które to posiadają za zadanie trzymać naszą głowę w pionie, przekazując jej komfort i większą ilość rozluźnienia nawet w czasie dłuższej podróży.

ogląd - dom

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com

Remiza docieplonego bloczkami YTONG MULTIPOR pałacu w niemieckim miasteczku Lieser

Autor: YTONG MULTIPOR
Źródło: YTONG MULTIPOR
Bardzo często są one także używane najzwyczajniej jako poduszka no i to nie jedynie przez kierowcę.
Zagłówki bywają idealnym wyjściem w każdego typu podróży – nie jedynie tej samochodowej, ale również w trakcie jazdy chociażby autobusem, czy też nawet i lotu we wnętrzu samolotu. Kształt takiego rodzaju zagłówka niewiarygodnie często jest określany jako swoisty „rogal”, gdyż przypomina ów typ wypieku, szczególnie gdy już założymy go na swoją szyję – ów kształt okala niemalże całą jej nawierzchnię, „otulając” ją tak, że jakkolwiek byśmy nie poruszyli głową posiadamy dla niej miękkie oparcie, które to bardzo często poza słowem „rogal” jest również określane najzwyczajniej jako poduszka. Takie zagłówki mają przeróżne rozmiary oraz kształty – często także przypominają własną formą pluszaki, co zachęca dzieciaki do ich „przytulania” ni i nim się zorientujemy nasze dziecko w czasie podróży śpi. Wbrew wszelkim pozorom takie zagłówki nie ukazują się tylko w takiej „stałej” formie, lecz również w opcji jeszcze mocniej „mobilnej”, a więc wersji nadmuchiwanej.

Takiego rodzaju dmuchany zagłówek (https://homeandliving.pl/) zajmuje dokładnie tyle miejsca co właściwie nic i możemy go mieć praktycznie zawszy przy sobie – wystarczy go jedynie wyjąć, nadmuchać no i jesteśmy już „gotowi do drogi”.

Zobacz informacje i obejrzyj serwis (http://www.systemy-pasywne.pl/ogrzewanie-na-podczerwien/), który zapewne Cię zaciekawi. Nie czekaj dłużej! Wykonaj to natychmiast! Na pewno nie pożałujesz.

Także one występują w bardzo różnych wielkościach oraz kolorystykach a więc na pewno znajdziesz jakiś konkretny dla samego siebie.