Zapach jaśminu, kontra maseczki do twarzyczki – a wiec, co mocniej wprawia w relaks

Jaka rzecz bardziej rozluźnia, zapach, czy dotyk? Posprawdzamy to, konfrontując relaksujący aromat jaśminu, oraz przynoszące ulgę maski do twarzy!
Najpierw zajmiemy się aromatem – w naszym wypadku jaśminu.

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku

Autor: 123 rf
Źródło: 123 rf
maseczki do twarzy

Autor: Vassilis
Źródło: http://www.flickr.com

Zapach jaśminu oddziałuje stymulująco i niweluje stres. Ma ciepły oraz niezwykle relaksujący zapach, który koi i rozluźnia.

Będzie nam przyjemnie, jeżeli zarezerwował kilka Twoich minut i przejrzał nowy tekst na podobny temat. Pod poniższym linkiem czeka na Ciebie ciekawy wpis (http://homeandliving.pl/tkaniny).

Stosowany w aromaterapii, ma za robotę właśnie relaksować, minimalizować stres, ale również uzdrawiać z nerwic oraz odganiać lęki. Poza tym, zwłaszcza dla kobiet – działa korzystnie na ich przebojowość i poprawia nastrój. Kobietom w ciąży aromat ten pomaga przy laktacji i poprawia samopoczucie w trakcie depresji popołogowej. Stosowana w kosmetyce, działa też doskonale na skórkę, ma możliwość zapobiec pojawianiom się rozstępów. Bywa również używany jako mocny afrodyzjak, ze względu na mocny zapach! – świetne maseczki od Secret Soap.

Drugim poruszanymruszanym temacikiem zostaną maseczki do twarzy, które to ogrom na rynku kosmetyków jest w stanie zawrócić w głowie nie pojedynczej kobiecie. Powstały maski które odmładzają, oczyszczające, które nawilżają, tonizujące, które wygładzają, ujędrniające oraz tak dalej, o różnego rodzaju zapachach, jak na przykład ogóreczek, mango, czy awokado. Zaistniało wiele przedsiębiorstw, które specjalizują się w tego rodzaju maskach, więc ich cena także jest różna również (więcej treści na ten temat) waha się od kilku złotych po paręnaście złotówek – patrz.

Każda rzecz jednakże jest zależna od tego jakiej rzeczy potrzebujemy – efektwynik końcowy po użyciu maski powinien stać się przyjemny oraz rozluźniający, a więc nie zwlekaj oraz porównaj obydwa produkty (jaśmin a także maska) by sprawdzić, który jest dla Twojej osoby najwspanialszy!