Czy pisak może być dobrym gadżetem promocyjnym?

Dziś gadżety marketingowe posiada niemal każda spółka. Mogą to być czapki, smycze, zapalniczki czy smycze. Każda korporacja stara się, żeby była na długi czas pamiętana oraz oferuje takie gadżety reklamowe, które używamy bardzo często dowolnego dnia.

Mogą to być dla przykładu długopisy, bez których podpisanie jakiegokolwiek dokumentu jest niewykonalne.
Agencje marketingowe oferują dla przykładu długopis Swing, który jest wykonany z metalu, a uchwyt ma wykończony gumą. Takie długopisy mogłyby występować w różnych barwach oraz mogłyby mieć przeróżne nadruki w zależności od spółki, którą reklamują. W wielu agencjach reklamowych jest minimalna liczba, którą trzeba zamówić. Przeważnie jest to tysiąc sztuk. Cena jednej sztuki tego długopisu wynosi ok. złotówki. Jest to długopis dla nie wybrednego klienta. Ma standardowy, niebieski tusz oraz obudowę z chromowanymi częściami. Sprawia to, że za niewielką cenę można cieszyć się z takiego gadżetu promocyjnego, który na co dzień jest bardzo użyteczny.
Lampy pełnie kolorów

Autor: Lamps&Co.
Źródło: Lamps&Co.
Długopis Swing może z sukcesem wpasować się do dowolnej akcji reklamowej, gdyż petent ma tutaj do wyboru dużą gamę kolorystyczną oraz okazję wytworzenia dowolnego nadruku albo logotypu firmy. Najbardziej popularną techniką nadruku na małych produktach reklamowych stworzonych z metalu czy tworzyw sztucznych jest tampodruk. Do matrycy z farbą przykłada się stempel, który nazywany jest tamponem. Odbity na nim widok przenoszony jest na faktyczny produkt. Największym ograniczeniem takiej techniki jest niewielkie pole znakowania. Główną zaletą tej techniki jest jej mały koszt oraz wysoka jakość wykonywanych nadruków.

Jeżeli masz jakąkolwiek firmę i interesują Cię gadżety marketingowe, które zarazem będą przydatne dla odbiorcy, wybierz tego typu długopisy.

Wszelkie najważniejsze fakty posiada nasza strona internetowa (http://www.leclerctychy24.pl/nabial). Zobacz, czy byłaby dla Ciebie użyteczna, a poszukując innych danych z pewnością trafisz ponadto na coś interesującego.

Koszt wytworzenia takich gadżetów jest naprawdę niezwykle niski, a logo firmy na długopisie na długo pozostanie klientowi w głowie.