Pomysłowy marketing

Każdy z nas lubi rabaty. Lubimy, kiedy udaje nam się oszczędzić parę groszy. Dlatego gdy otrzymujemy kupony rabatowe myślimy o danym sklepie lepiej. Pamiętamy go i z większą ochotą wracamy na zakupy do tego sklepu. A sklepy prześcigają się w tworzeniu promocji. Jeśli zrobimy zakupy na pewną kwotę to dostaniemy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeśli w określonym czasie zrobimy zakupy cztery razy za wyznaczoną kwotę to kolejne zakupy mamy gratis.

wielka wyprzedaż

Autor: cheeseslave
Źródło: http://www.flickr.com
Opcji na przyciągnięcie klienta jest mnóstwo. Sklepy prześcigają się w pomysłach, bo konkurencja jest ogromna i sama dobra jakość produktu nie jest wystarczająca. Konieczna jest właściwa kampania marketingowa. A jak wiadomo kupony rabatowe, są częścią świetnie przemyślanego planu marketingowego. Wiele osób szuka rabatów w sieci. Dobrze samemu wszystko sprawdzać, bo naprawdę można znaleźć fajne rabaty. Poza tym warto jest na portalu społecznościowym zlajkować strony lubianych marek, tam również udostępniane są różnego typu kupony rabatowe. Musimy je wydrukować i okazać, kiedy będziemy przy kasie w sklepie. Bywa, że to kupon na dwadzieścia złotych a czasem na trzydzieści procent, ale zawsze trochę zaoszczędzimy. Zobacz najlepsze przykłady: kupony rabatowe w Tarnowie.

Jak najlepiej skorzystać z rabatu

Jeśli wolelibyśmy ni przegapić żadnego z kuponów rabatowych powinniśmy zapisać się do newsletterów na wielu stronach www. Wtedy na sto procent otrzymamy informacje o promocjach w wybranych sklepach. Będą nam również podesłane drogą mailową kupony rabatowe, które da się wykorzystać, czy to w sklepie internetowym czy też w zwykłym sklepie. Poza tym, kiedy posiadamy kartę stałego klienta, to na maila lub sms-em będziemy otrzymywać informacje o rabatach, jakie obecnie są w sklepie lub o tym, że otrzymaliśmy kupon rabatowy. Karty stałego klienta otrzymujemy za darmo – kupony zniżkowe w Trójmieście.

Gdy, więc kolejny raz ekspedientka spyta, czy chcielibyśmy otrzymać taką kartę, powiedzmy tak. Na pewno nic nie stracimy, a można zyskać kolejne rabaty, a obniżek nigdy dość.

Zaloguj się do serwisu i dowiedz się tutaj, czy nasz podobny wpis będzie ciekawy. Będzie nam również niezmiernie miło, jeśli pozostawisz ocenę.

Zwłaszcza, gdy rzeczywiście uwielbiamy robić zakupy. Gdy dodamy kwoty, które oszczędziliśmy dzięki kuponom rabatowym, to rzeczywiście możemy stwierdzić, że warto. Dlatego nie kręćmy nosem, bo nas stać i zniżki nam są zbędne, bo każdy mądry człowiek wykorzysta okazję.