Podstawka pod telefon komórkowy – a więc, w jaki sposób wyrobić nawyk odkładania telefonu tak, aby go nie szukać

Od wielu lat, odkąd tylko ukazał się pierwszy telefon, który to można było użytkować bezprzewodowo, ludzie rozkochali się w nim, jednak z biegiem czasu, gdy pokazały się telefony typu komórkowego, wielu spośród nas zaczęło je gubić i to nawet i nie na zewnątrz, tylko wewnątrz własnym domu.

koszt

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
podstawka pod telefon komórkowy

Autor: Dekoria
Źródło: Dekoria
Telefony stacjonarne bezprzewodowe, nawet w obecnej chwili posiadają swój osobisty „zasięg” oraz potrzebują ładowania.

Stale bądź zorientowany (http://www.sklep.acana.com.pl/) w takich dziedzinach, które Cię interesują. Jeżeli szukasz dodatkowych treści, wejdź w podany link, a tam czeka na Ciebie wiele bieżących wątków z tego tematu.

W tym celu powstała stacja dokująca, która to najczęściej również obecnie jest do zakupienia wraz z komórkami, zamiast zwykłej tradycyjnej ładowarki. Tego rodzaju „stacje” często pozwalają nam łatwo znaleźć nasz telefon, o ile wyrobimy do tego zadania nawyk…

sprzęt na siłowni

Autor: Koen Roumen
Źródło: http://www.flickr.com
Jak można zauważyć, nasz tekst będzie poświęcony stacjom dokującym, a konkretniej ich alternatywie, czyli podstawce przeznaczonej pod telefon typu komórkowego. Owa podkładka ma w posiadaniu bardzo podobne zadanie co napomknięta powyżej stacja, jednak nie posiada opcji do ładowania, jedynie umożliwia nam znalezienie naszego telefonu, nawet jeśli nie jesteśmy zbyt „porządniccy”. Ten konkretny nawyk odkładania w jedno miejsce, często bardzo pomaga, więc dobrze jest go sobie na terenie domu wyrobić. Dla tego celu podstawka pod telefon komórkowy jest wyjściem idealnym. Nawet jeżeli chodzimy po calutkim domu, który ma kilka pomieszczeń, starczy wewnątrz każdym spośród nich umieścić po takiej podkładce. Dzięki temu zawsze znajdziemy własną komórkę. Warto po zaznaczać, że tego rodzaju podkładki posiadają niewiarygodnie różne formy, od zwykłego stojaka, przez specjalne magnetyczne podkładki o bardzo różnych kolorach i wzornictwach.

Niektóre posiadają formę dla przykładu zabawki. Bywają one idealne dla dzieci, w których to od razu dobrze jest „uaktywnić” takiego typu nawyk, który to może się przełożyć przy okazji też na inne rzeczy.