Jaką koszulkę powinien mieć każdy chłopak i czy też mogą być one niezłym gadżetem marketingowym?

Tego typu koszulkę mógłby posiadać w szafie każdy mężczyzna. Koszulka polo jest doskonałym kompromisem pomiędzy zwykłym t-shirtem, a gustowną męską koszulą z kołnierzykiem. Taka koszulka to także fajne ubranie dla pań.
Odcieni koszulek polo jest bardzo dużo.

koszulki polo z nadrukiem

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Najczęstszym wyborem jest granat oraz biel. Tego typu koszulki pasują również do jeansów jak i do materiałowych spodni. Akurat koszulkę takiego koloru należy kupić na początek. Odcieniem trochę rzadziej spotykanym jest czerwień, delikatny róż czy też błękit.

Czy potrzebne jest Ci istotne opracowanie tego tematu z przeróżnymi detalami? Mamy dla Ciebie dobrą informację – odszukasz je w poniższym linku.

Można by także spotkać koszulki polo w barwach bardzo ostrych przykładowo w odcieniu seLEDynowym czy cukierkowym różu. Takie barwy mogą wkładać mężczyźni, którym znudziły się już standardowe odcienie. Przymus uprania po każdym noszeniu sprawia, że koszulka traci szybko swój odcień, a zwłaszcza robi się to w miejscach takich jak kołnierzyk czy listwa z guzikami. Jeżeli pracownicy twojej firmy muszą codziennie zakładać jakiekolwiek firmowe ubranie to koszulki polo z nadrukiem będą naprawdę doskonałym pomysłem. To mógłby być również dobry gadżet promocyjny firmy, dołączany do oferty lub rozdawany bezpłatnie.

Koszulki polo z nadrukiem są najczęściej wykonane z bawełnianej piki, która posiada swoje zalety w zestawieniu ze zwyczajnym materiałem wykorzystywanym przy produkcji t-shirtów. Surowiec jest przewiewny i doskonale nadaje się na gorące dni. Koszulka jest bardzo ergonomiczna pomimo często mocnego przylegania do ciała. Ważne jest to, żeby nie była ona opięta na ciele, bo wówczas nie wygląda najlepiej. Niezależnie od wagi, opięta koszulka nie podkreśla atrybutów. Musi być ona dosyć krótka, lecz nie za krótka. Koszulki za długie nie prezentują się najlepiej po wyjęciu ze spodni, lecz znakomicie sprawdzają się do wpuszczenia w nie.

I tu właśnie pojawia się pytanie: koszulka na spodniach czy wciągnięta? Koszulka w spodniach na pewno lepiej może wyglądać w zestawie z marynarką, natomiast na spodniach w zestawie z szortami czy też chinosami.