Dlaczego posiadacze potężnych firm albo zakładów produkcyjnych wybierają na zakup reklam zewnętrznych

Pomysłowość w poszukiwaniu zatrudnienia staje się jak najbardziej wskazana. Niektórzy poszukujący stanowiska stają na wysokości zadania i biją rekordy Guinnessa w tej dziedzinie życia. Kogo rozczarowały wszystkim znane sposoby poszukiwania pracy, ten ucieka się do naprawdę nieoklepanych rozwiązań.

Billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
A jednym z nich okazuje się wynajęcie bilbordu w sercu wojewódzkiego miasta z nie mniej olbrzymim plakatem wychwalającym dobre cechy potencjalnego pracownika. Jednak frazy billboardy Jelenia Góra nie wpisują w internet bezrobotni, lecz nade wszystko właściciele bądź zarządcy wielkich korporacji, bo to oni mają wystarczająco wiele pieniędzy, aby zapłacić za taką reklamę. Żeby reklama outdoorowa przyniosła oczekiwane rezultaty, przygotowane plakaty należy umieścić przynajmniej w kilkunastu najbardziej ruchliwych zakątkach miast albo przy drogach wylotowych.

Im częściej reklama będzie rzucać się w oczy, tym większa będzie jej efektywność. Skoro za wydajnością stoi niemała liczba reklam naklejonych na billboardach, to i równocześnie wzrosnąć muszą koszty ich realizacji, więc reklamy outdoorowe, a konkretniej rzecz ujmując bilbordy, są dostępne tylko dla tych, którzy po prostu są nadziani, czyli w naszym przypadku dla wielkich polskich albo zagranicznych korporacji. Kto jednakże powątpiewa w efektywność reklamy na bilbordach, ten pomyśli o telebimach. To zupełnie nowy nośnik, który ponoć jest o niebo bardziej skuteczny niż te tradycyjne formy promocji. Być może z czasem np. sformułowanie billboardy Jarosław stanie się niemal nieznane, ponieważ zostanie ono najprawdopodobniej wyparte przez jeszcze teraz nieznane nośniki reklamy.

billboard reklamowy na ścianie budynku

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Reklama outdoorowa okazuje na tyle wszechobecna, że pobocza ulic naszych miejscowości usiane są kolorowymi plakatami. A jeśli wpisać w wyszukiwarkę frazę billboardy Jelenia Góra – billboardy dailymotion w jeleniej górze, to otrzyma się rejestr co najmniej kilku agencji reklamowych, które w swej ofercie usługowej mają taką właśnie pozycję. Zresztą ten spis możliwych form reklamy na nich się nie finalizuje.

Żeby zgłębić informacje na prezentowany temat, to na początku poznaj inne dane na to zagadnienie – wszystko przeczytaj w serwisie (https://tritex.pl/).

W końcu promować się chcą nie tylko korporacje zatrudniające wielu pracowników, ale także te lokalne firmy. Ich właściciele na pewno będą zainteresowani może nie tyle billboardami albo telebimami, ile zwykłymi banerami. Kto ma zakład zegarmistrzowski usytuowany w oficynie wiekowej kamienicy, ten bywa zmuszony pomyśleć o dość sporej tablicy informacyjnej, która pokieruje zdezorientowanych klientów.