Promocja w środkach komunikacji miejskiej jest bardziej popularne

Jeśli chciałbyś, żeby do Twojej firmy klienci schodzili się drzwiami i oknami powinieneś pomyśleć o porządnej reklamie. Nie jest to łatwe, bo dziś wszędzie jest mnóstwo różnych reklam. Dlatego dobrze pomyśleć o tym, żeby zareklamować się w autobusie. Choć zapewne nie wszystkich przekona reklama w autobusie to jednak faktycznie warto o tym pomyśleć. Wiele osób korzysta z pojazdów komunikacji miejskiej. Najczęściej są to uczniowie i studenci oraz osoby starsze.
promocja
Redaktor: shrinkin'violet
Źródło: http://www.flickr.com
Zastanówmy się, czy nie powinniśmy pokazać właśnie tym ludziom naszej reklamy. Wszystko jest zależne od tego, jaki produkt lub jaką usługę oferujemy. Ale na pewno pośród ludzi poruszających się autobusami będą tacy, które zwrócą uwagę na nasze reklamy. Robiąc projekt reklamy do autobusu musimy pamiętać o wielkości reklamy i o tym, że owszem część osób jedzie dziesięć przystanków, ale są i tacy pasażerowie, którzy jadą tylko trzy przystanki i dobrze, by każdemu z nich zapadła w pamięci, choć nazwa firmy. Warto dowiedzieć się w zarządzie komunikacji - www.ckim.pl/portfolio/twoja-skok-komunikacja miejskiej ile kosztuje tego typu reklama (poznaj więcej) i zabrać się do pracy, by nie tracić klientów a zyskiwać kolejnych.


Dodatkowe wiadomości

Teczki z logo jako nadzwyczaj funkcjonalna odmiana reklamy

czarna teczka
Redaktor: Konrad Gruza
Źródło: http://www.flickr.com
Artykuły reklamowe, takie jak na przykład kubki z nadrukami czy też teczki z logo są ogromnie sprawną i ogromnie skuteczną formą reklamy, cenioną przez mnóstwo osób. Niemało przedsiębiorców decyduje się więc na teczki z logo czy też inne artykuły reklamowe z logo swojej firmy.

Reklama w autobusie
reklama w autobusie
Redaktor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś wszystko jest realne nawet reklama w komunikacji idź ckim.pl/portfolio/profi-komunikacja-marketingowa miejskiej. Sporo osób na pewno zauważyło reklamy w pojazdach komunikacji miejskiej. Część osób spisała sobie numer szkoły policealnej, która się w taki sposób reklamowała, inni zapisali numer pizzerii, która dowiezie każde zamówienie w dwa kwadranse. Bo reklama w autobusie (przeczytaj informacje) to naprawdę świetny sposób na przyciągnięcie klientów. Każdy dobrze wie, że komunikacją miejską porusza się rzeczywiście dużo osób. Tak, więc dobrze też do nich jakoś się zwrócić. A najlepiej zrobić to reklamując się na plakatach, które za zgodą zarządu zostaną zamieszczone w autobusach linii, na które postawimy. Można postawić na autobusy, które przejeżdżają obok naszej firmy. Na plakacie umieścić filiżankę kawy i zaprosić na rozmowę o kredycie w miłej atmosferze, trzeba tylko wysiąść na tym i na tym przystanku żeby dowiedzieć się, czy serwujemy pyszną kawę, bo ubezpieczenia posiadamy najlepsze. Oczywiście to tylko jedna z opcji. Bo w rzeczywistości autobus nie musi jechać w pobliżu naszej firmy, najważniejsze, by jak największa liczba ludzi zauważyła nasze logo w którymś z autobusów.
18-08-16 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.