Założyłeś swoją działalność gospodarczą? Musisz zrobić sobie wizytówkę

Kierowanie własną firmą nie jest najłatwiejszym zadaniem. Trzeba pamiętać o wielu sprawach, między innymi o stworzeniu własnej wizytówki, by móc pozostawić dane kontaktowe ludziom, na jakich nam zależy. Bez wizytówki moglibyśmy szybko stracić ważnego klienta, gdyż pozostawienie karteczki z nr telefonu oraz nazwiskiem przychodzi dużo łatwiej, aniżeli poproszenie kogoś, aby wpisał nas do swoich kontaktów w komórce. Danie wizytówki jest rzeczą, która przychodzi naturalnie. By cieszyć się ładnie zrobioną wizytówką, dobrze jest zdecydować się na usługi drukarni.


prasa drukarska
Źródło: http://www.sxc.hu
W sprawdzonej drukarni możemy nie tylko wydrukować gotowe projekty, lecz także poprosić o stworzenie wizytówki od początku. Będziemy musieli podać dane, jakie mają być na niej uwzględnione, a wcześniej warto jest przejrzeć szablony wizytówek,na przykład tutaj, aby rozeznać się, na czym najbardziej nam zależy. Jest bowiem sporo możliwych układów tekstu lub typu czcionki – jeśli nie wiemy, co wybrać, zawsze można skorzystać z pomocy grafika. To fachowiec mający doświadczenie, dlatego poradzi nam dobre rozwiązania, dzięki którym wykonana wizytówka będzie się naprawdę doskonale prezentować. Jak zdecydować się na stosowną drukarnię? Warto jest pójść do zakładu, w którym można dokonać próbnego wydruku. W innym wypadku może się okazać, iż tylko w komputerze nasza wizytówka ładnie się prezentowała, a w rzeczywistości nie pasuje nam jakość druku albo typ wybranego papieru, który nie koresponduje z całością. Nikt nie chce zmarnotrawić gotówki, szczególnie że nie drukujemy kilkudziesięciu, ale kilkaset sztuk wizytówek, co jest powiązane z niemałymi kosztami.


laminowanie
Redaktor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Na co poza tym zwrócić uwagę? Istotne są dodatkowe opcje, takie jak możliwość foliowania albo opcja wydruku od ręki, jeśli zależy nam na ekspresowym otrzymaniu zamówienia. Zwykle czas oczekiwania to trzy dni robocze, niektórzy jednak chcą mieć wizytówki od razu, ponieważ np.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany temat, to obejrzyj także inne równie ciekawe witryny, które posiadają nie mniej istotne informacje.

udają się na konferencję i będą ich potrzebować. Jeżeli będziesz pamiętać o scharakteryzowanych wskazaniach, będziesz zadowolony ze swoich wizytówek. Tak samo istotny jest projekt, co jakość druku, dlatego miej na względzie te 2 sprawy, a wszystko wyjdzie, jak trzeba oraz będziesz mógł rozdawać swoje wizytówki hipotetycznym klientom.
19-12-09 07:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.