Prezentacja - czyli, następny temat który pochodzi z wnętrza cyklu "co to jest?" i "z jaką rzeczą to się zjada?"

Dawno temu słowo "prezentacja", oznaczało jedynie jedno, gdyż istniała go Wyłącznie pojedyncza forma - forma występowania publicznego, wewnątrz którym to persona prezentująca (prelegent) opisuje słuchaczom daną rzecz, albo jakiś dla przykładu problemik - przedstawiając to wewnątrz jak najbardziej przystępny i przyswajalny sposób.


Jednakże jak to łatwo się zorientować, nie każdziutki człowiek od razu wszystko łapie, więc wraz z biegiem postępu czasu postacie prezentacji także "ewoluowały". Jak bardzo? Za chwilę się tego po dowiadujesz!


modele
Redaktor: Susan Drury
Źródło: http://www.flickr.com


materiał


Dodatkowe wiadomości

Kochasz meble wytworzone z naturalnego drewna

internecie
Źródło: http://www.morguefile.com/
Od dawna nosisz się z zamiarem nabycia takich, lecz przeraża Cię możliwość zagnieżdżania się w nich niszczycieli drewna. Nie wiesz, w jaki sposób mógłbyś z nimi walczyć. Nie bój się, są na nie niezawodne sposoby.


Występujące w naszej strefie klimatycznej szkodniki to najczęściej spuszczel pospolity i kołatek domowy.


Przekazywanie innym wiedzy, zarówno na temacik jakiejś rzeczy, jak również jakiejś osoby, odbywa się od samego początku powstania ludzkości - wpierw wewnątrz formie mówionej (czyli przekazywanej "z wnętrza usteczek do ust"), aby potem przejść na postać pisaną, by na końcu połączyć obydwie te postacie wraz z ratunkiem najlepszego dotychczasowego wynalazku ludzkości: Komputera. Prezentacje tworzone na komputerku bywają to tak zwane "prezentacje multimedialne" - istnieje możliwość w nich zawrzeć wszystko co potrzebujemy w prezentacji: wszyściutkie informacje napisane, oraz wypowiedziane, okraszone odpowiednimi ilustracjami, które to dopomogą nam wspanialej przedstawić konkretną rzecz albo osobę.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Masz ochotę na więcej? W takim razie jesteśmy tu (aquablendpolska.com/) - wystarczy wejść w poniższy link i przeglądać nowe wątki.

br>
Jeżeli ten tekst jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis (http://www.sklep.acana.com.pl/dla-psa/28-orijen-puppy-large.html), w którym przeczytasz podobne informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Wśród najmocniej popularnych programików komputerowych, w których to tworzone są tego typu prezentacje, to bez wątpienia programik pochodzący z naszego bardzo dobrze znanego Microsofta, który zwie się po prostu: PowerPoint.


Jest to program płatny, lecz jak do tej pory jest także bezkonkurencyjny dla innych programów, tak samo płatnych jak i niepłatnych programików przeznaczonych do robienia tego typu prezentacji.
20-07-14 07:55
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.