Promocja na dużym ekranie

Reklama na telebimie to niezliczone możliwości kreacji, cała kolorystyka, wysokie kontrasty, a przede wszystkim dynamizm filmu zezwala na wykorzystanie niezwykle twórczego przekazu reklamowego. Telebim zezwala na użycie dowolnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklama na telebimie nie tylko szybko i efektywnie dochodzi do możliwych odbiorców, ale też koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są dużo niższe.
reklama-podświetlona
Redaktor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Telebim Wałbrzych Wieniawskiego to najwyższej kategorii urządzenie służących do przekazu danych o produkcie, albo usłudze dla okazałego zespołu nabywców - telebimy Wałbrzych na Wieniawskiego. Dzięki zastosowaniu specjalnych diod LED jest to jedyna technika, która zezwala na emisję filmu ogromnej jakości przy zachowaniu znakomitej widzialności w dowolnych warunkach pogodowych. Wyłącznie owa technologia umożliwia zwyciężyć oświetlenie słoneczne, co czyni film bardzo dobrze dostrzegalny w świetle dziennym. Obraz jest dużo lepiej utrwalany aniżeli zwykły obraz bilboardowy.

Dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technika, jaka zezwala na emisję obrazu znacznej jakości przy zachowaniu imponującej widzialności w opcjonalnych warunkach atmosferycznych. Tylko ta technologia umożliwia zwalczyć oświetlenie słoneczne, co czyni obraz bardzo dobrze dostrzegalny w świetle dziennym. Modułowa budowa roboty rozbiórkowe ekranu umożliwia jego rozbudowę, albo rekonstrukcję formatu, jak również bezproblemową zmianę lokalizacji, także serwisowanie.


Dodatkowe wiadomości

Dynamiczna reklama na telebimach

telebim reklamowy
Redaktor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ogromna ilość reklam, jakie kuszą kierowców przy szosach w całym kraju sprawia, że obojętniejemy na treści reklamowe wabiące nas z przydrożnych billboardów. Uczestnicy ruchu drogowego zgodnie twierdzą, że szyldy, tablice i billboardy zaśmiecają krajobraz Polski i przez swą ogromna liczbę są coraz bardziej nieskuteczne. Nową formą reklamy, która znajduje wciąż nowych klientów, jest reklama na leadach.


Telebim Wałbrzych to najlepszej klasy narzędzie służących do przekazu informacji o towarze, albo usłudze dla szerokiego grona konsumentów.Użytkowane są zarówno przez przedsiębiorstwa handlowe, usługowe, jak i inne, funkcjonujące w przeróżnych branżach przemysłu, a również apteki i świątynie. Ergonomiczność, łatwość obsługi i odporność na warunki pogodowe przyciągają spojrzenie, a przy tym są bardzo dobrze zrozumiałe. Reklama (zobacz http://www.studioprinter.pl/) zademonstrowana w takiej formie nie tylko szybko i efektywnie dociera do ewentualnych odbiorców, ale także ceny jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe aniżeli typowe wartości pozostałych reklam - .
19-01-29 17:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.