Fajny pomysł na niecodzienny i niezwykle przydatny gadżet reklamowy

Kiedyś pliki komputerowo przenoszono między dwoma urządzeniami na dyskietkach lub (później) na płytach CD/DVD. Obecnie od paru ładnych lat, wykorzystuje się do tego celu niewielkie urządzenia pod nazwą pendrive.


Są one znane też jako "gwizdek".


ogród
Redaktor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu


Urządzenia te nie posiadają żadnych mechanicznych składników, które są tak narażone na jakiekolwiek awarie mechaniczne. To istotny argument, jeśli chcielibyśmy porównywać pendrive do jego najbardziej istotnego konkurenta, zatem dysku zewnętrznego HDD. Podobieństwem jest natomiast to, że oba te narzędzia przyłącza się do gniazda USB. Dla najbardziej rygorystycznych nabywców, wśród których są też osoby odpowiedzialne za marketing, powstała również możliwość zlecenia takiego produktu jak pendrive silikonowy. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że można by nadać jemu praktycznie jakikolwiek kształt 2D lub 3D. Inaczej mówiąc pendrive - strona internetowa| - w formie logotypu firmy byłby doskonałym gadżetem reklamowym. Podmioty, które zajmują się wytwarzaniem tego typu gadżetów do każdego nowego wzorca muszą stworzyć specjalną matrycę.


pendrive silikonowy
Redaktor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com


Uniwersalność oraz ponadczasowość surowca stosowanego do tworzenia takich produktów powoduje, że wykonalne jest osiągnięcie niemalże każdego kształtu. Czas realizacji jest poniekąd zależny od aktualnej ilości zamówień, jednak przeważnie są to ok. trzy tygodnie od dnia zaakceptowania początkowego projektu.


Dodatkowe wiadomości

Kto posiada obowiązek noszenia odblasków oraz dlaczego należy to robic?

wózek widłowy
Redaktor: Brant
Źródło: http://www.flickr.com
W terenie niezabudowanym mamy obowiązek wkładać specjalne odblaski. Ma nam to zapewnić bezpieczeństwo, a jednocześnie dać gwarancję, że kierowca w nadjeżdżającym aucie odpowiednio wcześnie nas zauważy oraz zareaguje na czas w razie ryzykownej okoliczności.


Wymiar, jaki mogłaby mieć plastikowa opaska odblaskowa to 300x30 mm z kredowobiałym PCV wewnątrz.


Ten natomiast jest możliwy po paru dniach od daty oddania zlecenia. Projekt ten jest przedstawiany najpierw jako wizualizacja 3D. Minimalna liczba zamówienia to 50 sztuk w wypadku kształtów 2D oraz sto sztuk dla kształtów 3D.
18-09-25 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.