Dlaczego należałoby zrezygnować ze znanych plastikowych reklamówek?

W dobie powiększonej troski o przyrodę, warto jest mieć wiedzę, że samemu także dokłada się swą cegiełkę do ochrony natury. Nie musimy się wcale przywiązywać łańcuchem do drzewa ani rezygnować z jeżdżenia swym samochodem.


obrazeczek - zakupy
Redaktor: centralniak
Źródło: http://www.flickr.com


Można natomiast wykonywać tzw. niewielkie kroki. Od czego zatem można zacząć?


Ot, można by chociażby zastanowić się, ile czasu zajmuje biodegradacja zwykłych foliowych reklamówek, jakich na pewno jest dużo w Twym mieszkania. A jakby tak przynosić sprawunki w torbie, która nie jest jednorazowa, a akurat miła naturze? Warto zaznaczyć, iż tego typu bawełniana torba jest nie tylko miła dla środowiska, ale także o wiele w większym stopniu wytrzymała niżeli ich znane reklamówki z tworzyw sztucznych. Taka torebka z bawełny nada się, w wypadku konieczności naturalnie, do prania ręcznego lub w pralce. Okazują się być one również wSPAniałymi nośnikami promocji, co może zainteresować przykładowo członków personelu agencji reklamowych albo osoby, jakie takową reklamę chcą gdzieś umieścić.


bawełniana torba
Redaktor: Bo Jørgensen
Źródło: http://www.flickr.com


Dodatkowe wiadomości

Bawienie się lalkami to świetny sposób, aby dziecko rozwijało swoją kreatywność

lalki
Redaktor: takako tominaga
Źródło: http://www.flickr.com
Laleczki to zabawki, które od bardzo dawna towarzyszą dzieciom w trakcie dojrzewania. Pełnią one wiele różnych ról, pozwalają dziecku dobrze poznać swoje ciało oraz używać w zabawie wyobraźni.


Jeżeli nasze dziecko uwielbia lalki i chcemy mu zrobić przyjemność, kupując jeszcze jedną, to doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Netu.


Warto mieć w pamięci, iż wykorzystując takowe torebki współkształtujemy właściwe postawy proekologiczne. Jeżeli jesteś zwolennikiem lepszego "jutra" dla swoich dzieci, na pewno jesteś również wielbicielem takich poglądów. Dlatego także wychodząc następnym razem do sklepu po zwykłe zakupy, nie bierz ze sobą plastikowej torebki, tylko kup przy kasie takowy produkt jak bawełniana torba termiczna.


Nie bój się też o jej koszt, takowe torby z bawełny są nie tylko bardzo wytrzymałe i zwyczajnie ładne, ale również niedrogie oraz wielorazowe. Niebagatelny jest również fakt, że ich używanie, jak to zostało wymienione uprzednio, jest działaniem przyjaznym naturze.
19-10-15 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.