Jak dobrać odpowiedni męski pasek do spodni?

Istnieje pewien element ubrania, jaki choć nie jest ani obowiązkowy, ani nawet zbytnio uwidaczniany, to jednak jest bardzo pożyteczny i może świadczyć o guście jego właściciela.
paski męskie
Redaktor: Belldog
Źródło: http://www.flickr.com


Taki pasek produkowany jest w wielu różnych odmianach, w niniejszym artykule przybliżymy sposób wyboru odpowiedniego do konkretnej stylizacji paska.


bramkarz
Redaktor: Franziska
Źródło: http://www.flickr.com


To, że istnieją wersje kobiece i męskie, jest kwestią oczywistą, przy czym nie dla wszystkich jest jasne to, że zarówno paski męskie, jak i paski damskie mają swoje rozmiary. W rzeczywistości znaczy to nie tylko to, że tego typu element ubioru może mieć różną długość, ale i szerokość. W przypadku mnóstwa pasków męskich, może się w nich znaleźć 7 albo 9 otworów. Odległość między nimi to najczęściej 2,5 cm. Rozmiary paska muszą być oparte na rozmiarach zdjętych z osoby, która ma go używać. Ważna jest także wielkość szlufki. Na szczęście paski mają swe rozmiary, jakie są podobne do tych, jakie znamy z przykładowo koszul. Uprzednio jednak należy wybrać materiał, z jakiego wyprodukowany jest dany pasek.


W ofercie sklepów z odzieżą można wyszukać paski plecione czy skórzane. Istnieją ponadto pasy wykonane z metalu, jednak te przeznaczone są głównie dla w większym stopniu odważnych osób. Trzeba pamiętać o tym, że nie powinniśmy zakładać paska codziennego do garnituru. Z tego też powodu każdy mężczyzna powinien mieć co najmniej 2 różnego typu paski, jakie będą pasować na różnego rodzaju okazje. Wzór codzienny to w każdym wypadku właściwy pomysł na prezent dla jakiegokolwiek mężczyzny.
Odcień męskiego paska to najczęściej brąz lub czerń. Taki element garderoby kupujemy zazwyczaj na kilka lat, z tego też powodu nie powinniśmy zbyt oszczędzać, żeby móc się tego typu paskiem cieszyć jak najdłuższy czas.
19-03-06 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.