Jak dobrać odpowiedni męski pasek do spodni?

Istnieje pewien element ubrania, jaki choć nie jest ani obowiązkowy, ani nawet zbytnio uwidaczniany, to jednak jest bardzo pożyteczny i może świadczyć o guście jego właściciela.
paski męskie
Redaktor: Belldog
Źródło: http://www.flickr.com


Taki pasek produkowany jest w wielu różnych odmianach, w niniejszym artykule przybliżymy sposób wyboru odpowiedniego do konkretnej stylizacji paska.


bramkarz
Redaktor: Franziska
Źródło: http://www.flickr.com


To, że istnieją wersje kobiece i męskie, jest kwestią oczywistą, przy czym nie dla wszystkich jest jasne to, że zarówno paski męskie, jak i paski damskie mają swoje rozmiary. W rzeczywistości znaczy to nie tylko to, że tego typu element ubioru może mieć różną długość, ale i szerokość. W przypadku mnóstwa pasków męskich, może się w nich znaleźć 7 albo 9 otworów. Odległość między nimi to najczęściej 2,5 cm. Rozmiary paska muszą być oparte na rozmiarach zdjętych z osoby, która ma go używać. Ważna jest także wielkość szlufki. Na szczęście paski mają swe rozmiary, jakie są podobne do tych, jakie znamy z przykładowo koszul. Uprzednio jednak należy wybrać materiał, z jakiego wyprodukowany jest dany pasek.


W ofercie sklepów z odzieżą można wyszukać paski plecione czy skórzane. Istnieją ponadto pasy wykonane z metalu, jednak te przeznaczone są głównie dla w większym stopniu odważnych osób. Trzeba pamiętać o tym, że nie powinniśmy zakładać paska codziennego do garnituru. Z tego też powodu każdy mężczyzna powinien mieć co najmniej 2 różnego typu paski, jakie będą pasować na różnego rodzaju okazje. Wzór codzienny to w każdym wypadku właściwy pomysł na prezent dla jakiegokolwiek mężczyzny.
Odcień męskiego paska to najczęściej brąz lub czerń.

Uważasz, że opisane informacje są warte zapamiętania? Super, więc na pewno szczegóły tu płyta polipropylenowa umieszczone również Cię zaciekawią.

Taki element garderoby kupujemy zazwyczaj na kilka lat, z tego też powodu nie powinniśmy zbyt oszczędzać, żeby móc się tego typu paskiem cieszyć jak najdłuższy czas.
19-05-17 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.