Większość rodaków wciąż pamięta meblościanki z okresu PRL - obecnie ich miejsce na szczęście przejmują wielofunkcyjne szafy przesuwne

Mieszkania w naszym kraju często nie są duże. Pomimo to staramy się je urządzić tak, aby wszystko przyjemnie. Jeżeli żyjemy z całą rodziną, to każdy z nas ma mnóstwo swoich przedmiotów, które musi gdzieś chować.
rozwiązanie
Redaktor: Paolo Tonon
Źródło: http://www.flickr.com


Aby zaspokoić te żądania i wiele innych odczuwamy potrzebę funkcjonalnych szaf.


Drzwi szklane
Redaktor: Wonderlane
Źródło: http://www.flickr.com


Szafa przesuwna szafy przesuwne jest idealnym pomysłem do przedpokoju. Dzięki niej wąskie przejście między pomieszczeniami będzie nie tylko holem pomiędzy nimi, ale również otrzyma nową rolę - będzie przechowalnią wielu przeróżnych rzeczy. Powinny się tam zmieścić buty na każdą porę roku, kurtki, ale także ręczniki, a nawet weki z przetworami, które normalnie nierzadko są przechowywane w kuchni i zastawiają potrzebne tam miejsce w półkach. Szafa przesuwna jest także świetnym rozwiązaniem dla sypialni małżeńskiej, jeżeli jest to mały pokój, a pomiędzy łożem i szafą jest niewiele swobodnej przestrzeni. Dużym pozytywem tych szaf jest dokładnie to, że nie mają one uchylanych na pokój szafek, dzięki czemu odzyskujemy niezbędne miejsce. Możemy w ten sposób umeblować pokój jak tylko chcemy - posiadamy większe pole dla wyobraźni. Szafa przesuwna meble-bogart.pl jest także niezwykle pojemna. Często sami decydujemy, jak pragniemy, aby były rozmieszczone szafki i wieszaki.
Jeśli na przykład posiadamy całą masę sukienek, możemy chcieć, żeby dział z wieszakami był dominujący niż ten z szufladami - to my jesteśmy teraz kreatorami jej wyglądu według własnych wymogów.
19-04-23 09:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.