Notatnik, zatem instrument najlepszych przedsiębiorców jak też wielkich artystów

Notes w nowoczesnych czasach jest nie tylko domeną osób, które nie ogarnęły zdobyczy cywilizacyjnych jakimi stały się telefony dotykowe czy też tablety z dziesiątkami zaawansowanych oprogramowań do rejestrowania pomysłów, prowadzenia list TODO albo kalendarzy.


Notes stanowi komplementarne narzędzie dla tychże urządzeń.


Bez trudności możemy go przekartkować, kreślić po nim , dotykać, szeleścić kartkami. Akt przelewania pomysłów na papier będzie twórczy sam w sobie. W pewnej mierze większy kontakt z przyrodą jak też otoczeniem – drewno, węgiel, papier. Całkowicie inne doświadczenie aniżeli kontakt z obojętnym superwytrzymałym szkłem smartfona. Prędzej ludzie porzucą papierowe książki na rzecz elektronicznych aniżeli zrezygnują z adnotacji w papierowych notatnikach.


garaz
Redaktor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com


Dodatkowe wiadomości

Urządzenie wnętrz - w które elementy należałoby inwestować, żeby było stylowo oraz praktycznie?

parkiet
Redaktor: Niels Heidenreich
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ludzie zwracają wielką uwagę na wygląd miejsc, w których przebywają. Oddziałuje to na ich samopoczucie i nastawienie. Oczywiste jest zatem, że w największym stopniu dotyczy to naszego zamieszkania, w którym pragniemy czuć się najlepiej i miło spędzać czas z bliskimi.


W chwili notowania możesz nie znać celu, lecz on potrafi pojawić się po jakimś czasie. Z upływem dni oraz przyrostem następnych notatek zyskujesz sporą bazę natchnień a także idei, które możesz w przyszłości łączyć, przekształcać, powracać do nich w przyszłości.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej leclerc olej kokosowy danych na pozostałych stronach - znajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Niektóre przebłyski mogą być niepozorne, wydawać bezużyteczne, lecz bieg wydarzeń może po okresie podsunąć ci bardzo interesujący sposób ich wykorzystania czy też rozwinięcia. Na co dzień w życiu prywatnym a także zawodowym trzeba generować masę pomysłów. Siedząc w pracy nad projektem, wynajdując prezenty, pisząc post na bloga bądź nawet komentując na Facebooku potrzebujemy gotowych rozwiązań, jakich wypracowanie zajmuje nam czasem bardzo wiele czasu.


Tworząc takową prywatną bazę koncepcji i inspiracji daleko ułatwiamy sobie zadanie. Jaki notatnik zakupić? To od przeznaczenia. Biznesmenowi polecam portolio z kalkuLatorem i notesem.
20-10-04 08:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.