Komputer
serwery
Redaktor: zorro delavega
Źródło: http://www.flickr.com

System operacyjny Debian Server - co należałoby o nim wiedzieć i jak wolno go uzyskać?

System operacyjny debian server ma fundamentalne narzędzia i programy, jakie gwarantują prawidłowe funkcjonowanie komputera. Jako rdzeń stosuje się systemu operacyjnego nazywanego jądrem, nieraz jest to jądro FreeBSD czy Linux. Jądro to zezwala na kierowanie różnymi programami oraz ich uruchamianie.
pendrive silikonowy
Redaktor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Fajny pomysł na niecodzienny i niezwykle przydatny gadżet reklamowy

Kiedyś pliki komputerowo przenoszono pomiędzy różnymi urządzeniami na dyskietkach albo (później) na płytkach CD/DVD. Obecnie od paru ładnych lat, wykorzystuje się do tego celu niewielkie narzędzia pod nazwą pendrive.
stylowe meble do kuchni
Redaktor: Brent Eckley
Źródło: http://www.flickr.com

Większość pras drukujących musi posiadać najlepszy zasilacz ze sporą mocą

Liczba dzienników, tygodników i pozostałych magazynów na rynku wydaje się być ogromna. Każdy wydawca chce, żebyśmy sięgnęli po jego wydanie.


sklepy
Redaktor: Grumpy Chris

Czy uda się nauczyć niemiecki przez skype?

Nauka języka obcego okazuje się być bardzo istotna, przez to też powinno się wybrać dla siebie odpowiednią formę, tak abyśmy posiadali gwarancję, że nauczymy się go nie tylko prędko, ale także prawidłowo.


Czy uda się nauczyć niemiecki przez skype?

Wielkim powodzeniem cieszy się niemiecki przez skype


Czy uda się nauczyć niemiecki przez skype?

Jeżeli nie mamy czasu ani szansy, żeby systematycznie uczęszczać na zajęcia z języka obcego, to koniecznie musimy skorzystać z innych ofert.
hackathon
Redaktor: Sits
Źródło: Sits

Co to jest hackathon, czego on dotyczy i jak długo zajmuje takie zdarzenie?

Czy wiesz w jaki sposób wszelkie olbrzymie korporacje szukają bezkonkurencyjnych członków personelu? Naturalnie posiadają one swoje bazy prawdopodobnych rekrutów z uwzględnieniem np. wykształcenia, wszakże w jaki sposób można by w praktyce przetestować szybkość oraz właściwość pracy np. programisty?
plakaty reklamowe
Redaktor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Warto kupić podgrzewacz najnowszej generacji, dzięki któremu ciągle będziemy mogli mieć ciepłą herbatę czy kawę

W przeszłości, aby mieć ciągle gorącą herbatę, musieliśmy robić ją w termosie. Jednakże, obecnie mamy już zupełnie inne lata - pełne nowoczesnych oraz praktycznych rozwiązań.


Warto kupić podgrzewacz najnowszej generacji, dzięki któremu ciągle będziemy mogli mieć ciepłą herbatę czy kawę

Każdy, kto długo pracuje przy laptopie, jest świadom tego, jakim problemem jest chłodna kawa albo herbata.
drukarka podczas drukowania
Redaktor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Jak robić wydruki, żeby było to opłacalne? Jaki typ druku okaże się najlepszy?

Jaka jest różnica między normalnym wydrukiem offsetowym a drukiem cyfrowym? Podstawowa różnica polega głównie na rozkładzie kosztów, gdyż koszt druku arkusza metodą cyfrową jest wyższy aniżeli koszt standardowego drukowania. Do tego, koszt wydruku jedynie trochę ulega zmianie wraz z rosnącym nakładem.
Budynki
Redaktor: Yosuke Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór przenośnego komputera osobistego. Jakie właściwości powinien posiadać nasz wymarzony komputer. Na co powinniśmy zwracać uwagę podczas wybierania sprzętu.

Przed tym jak podejmiemy decyzję o kupnie nowego komputera przenośnego warto przez chwilę pomyśleć jakie cechy powinien mieć nasz sprzęt oraz zadać sobie kilka podstawowych pytań, które pozwolą nam określić co będzie nam potrzebne.
sklep online
Redaktor: David Michalczuk
Źródło: http://www.flickr.com

Chcesz mieć własną firmę? Sklep oferujący sprzedaż internetową to świetny pomysł!

Na chwilę obecną bardzo dużo osób zastanawia się nad założeniem swojej firmy. Pomysłów jest całe mnóstwo. Z całą pewnością można wykorzystać globalną sieć komputerową, która obecnie jest na terenie naszego kraju na porządku dziennym. Firma internetowa to bardzo dobry pomysł na biznes, który związany jest z dość niewielkim nakładem kosztów. Firma internetowa taka, jak sklep internetowy to rewelacyjny pomysł dla kogoś, kto chce prowadzić swoją firmę, a jednocześnie zależy mu na tym, aby maksymalnie ograniczyć koszty.
przechowywanie danych
Redaktor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawdź co to jest Big Data, a także w jaki sposób magazynować swoje dane w chmurze

Branża informatyczna szybko się rozszerza. Na sklepowych półkach dostępne są rozmaite, ultranowoczesne urządzenia, które zezwalają na realizowanie szeregu operacji. Należałoby jednak wiedzieć odnośnie tego tematu coś więcej, aniżeli tylko to, iż możemy kupić bajerancki laptop. Wiele firm działa w sieci, jest to podyktowane szczególnie tym, że użytkownicy każdego dnia mnóstwo rzeczy załatwiają wirtualnie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.