Światło
lampa
Redaktor: Sagaform
Źródło: Myin.pl

Czemu światło jest tak ważne? Jak dopasować światło do konkretnych miejsc?

Sztuczne oświetlenie jest bardzo ważne, szczególnie w czasie długich, zimowych wieczorów. Ozdobne lampki na stół są niezbędne do zbudowania romantycznego nastroju, biurowe potrzebne, żeby móc wykonywać pracę i czytać książki, natomiast ogólne do normalne aktywności. Naukowcy sprawdzili, iż człowiek spędza nawet około 2000 godzin w roku w pomieszczeniach, gdzie używane jest światło sztuczne. Architekci wnętrz muszą włożyć sporo wysiłku w to, by stworzyć rzeczywiście wyjątkowy klimat w różnych pomieszczeniach.
rolety
Redaktor: Nice
Źródło: Nice

Pożyteczne i kreacyjne rolety w dekoracji okien - rolety dzień noc

Rolety to wspaniały sposób na fascynującą i popularną aranżację okien. Są szykowne, mają ciekawy design i nie wolno odmówić im nowoczesności, w szczególności jeśli mówimy o roletach dzień noc.
oświetlenie led
Redaktor: Patrick Finnegan
Źródło: http://www.flickr.com

Duże zastosowanie żarówek LED- typu oświetlenia ledowego oraz ich przykładowe wykorzystanie w naszym domu

Ostatnio żarówki ledowe zdobyły ogromną popularność wśród wielu klientów. Są niezwykle nowoczesnym tudzież przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem gdy chodzi o oświetlenie każdego pomieszczenia. Z powodzeniem są również stosowane do oświetlania powierzchni handlowych bądź innych budynków publicznych.
oświetlenie łazienkowe
Redaktor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy z nas chce, by miejsce, w którym spędzamy większą cześć swojego życia było rzeczywiście wyjątkowe, dlatego istotny jest m.in. wybór oświetlenia

Jeśli dopiero mamy w planach realizowanie takich zadań, jak oświetlanie poszczególnych pomieszczeń, a także terenu wokół domu, to najlepiej, jeśli poświęcimy choć chwilę na zastanowienie się nad tym, czego w istocie poszukujemy. Okazuje się bowiem, że wielu ludzi kupuje oświetlenie łazienkowe bez większej uwagi, po czym żałuje, iż nie przemyślało lepiej swojego wyboru. Z jakiej racji tak się dzieje? Zazwyczaj dlatego, że każdy z nas zapomina o dość istotnym zagadnieniu – oprócz aspektów wizualnych, oświetlenie powinno być czymś funkcjonalnym.
Oświetlenie w aranżacji wnętrz
Redaktor: jseliger2
Źródło: http://www.flickr.com

Jak oświetlić sklep, żeby klienci chcieli u Ciebie kupować? Co ważne, liczy się tu każdy szczegół

Najlepsze oświetlenie jest istotne wszędzie. Czy to w domu, w którym jesteśmy u siebie i pragniemy jak najlepiej zagospodarować wszystko, łącznie z odpowiednim światłem. Czy to w pozostałych miejscach, jak sklep, w jakim oświetlenie ma niebagatelne znaczenie, więc należy dokładnie przemyśleć tę sprawę.
Aluminowa latarka

Latarka zrobiona z aluminium - bardzo mała, poręczna oraz silna, za nie spore pieniądze

Latarka jest to nieodłączny przyjaciel nie jedynie podróżnika czy też skauta, ale w rzeczywistości każdego z nas, gdyż jej światło nie raz uratowało nas przed niebezpieczeństwem zawartym w ciemności.
rodzaje żarówek led
Redaktor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju dobrać żarówki najnowszej generacji? Na co zwracać uwagę i co będzie dla nas naprawdę najistotniejsze?

Kiedy standardowe żarówki są już znacznie mniej popularne, poszukuje się coraz bardziej nowoczesnych i bardziej energooszczędnych sposobów na oświetlenie mieszkania. Znacznie bardziej doceniane są żarówki LED, choć jeszcze jakiś czas temu były jedynie elementem dekoracyjnym lub takim które uzupełnia największe źródło światła. Obecnie jednak ceny lamp LED są mniejsze, a więc coraz więcej osób może cieszyć się na zainwestowanie w sumie w ten rodzaj oświetlenia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.